Re: nincs cím
Kissherceg Előzmény: #150741benyitottam a shortokat ma kétszer, mindkettő utána 100pont emelkedés. Most 810en nyitottam :D kész... cserébe nem zárom, tartom. :)
benyitottam a shortokat ma kétszer, mindkettő utána 100pont emelkedés. Most 810en nyitottam :D kész... cserébe nem zárom, tartom. :)