Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Kissherceg Előzmény: #150741

benyitottam a shortokat ma kétszer, mindkettő utána 100pont emelkedés. Most 810en nyitottam :D kész... cserébe nem zárom, tartom. :)