Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

kerikoma Előzmény: #149398

Ha jól látom nem csak én vagyok nagy minuszba:)

Ázsia szépen teljesít, erre számítottam, de a futik nem tetszenek annyira...