Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: gl

Robag Előzmény: #149394

Minden nézőpont és időtáv kérdése. Az a nyerő az utóbbi pár hónapra vonatkozott csak, és jobb is lehetett volna, ha nem kótyavetyélek el idő előtt annyi jegyzett RFV-t a hati kedvéért.

Viszont ez az 50% sem hozta vissza még a másik számlán tavasszal el tdt-zett lét.

Úgyhogy a teljes pályafutásomról inkább csak később vonnék mérleget, addig sokat kell még szépíteni. :)

Mondjuk az tény, hogy ha a tdt-s időszakot tanulópénznek veszem, a többi ténykedésemmel még mindig jól állok.