Re: gl
Robag Előzmény: #149394Minden nézőpont és időtáv kérdése. Az a nyerő az utóbbi pár hónapra vonatkozott csak, és jobb is lehetett volna, ha nem kótyavetyélek el idő előtt annyi jegyzett RFV-t a hati kedvéért.
Viszont ez az 50% sem hozta vissza még a másik számlán tavasszal el tdt-zett lét.
Úgyhogy a teljes pályafutásomról inkább csak később vonnék mérleget, addig sokat kell még szépíteni. :)
Mondjuk az tény, hogy ha a tdt-s időszakot tanulópénznek veszem, a többi ténykedésemmel még mindig jól állok.