Re: nincs cím
Amatoregy Előzmény: #148805:)
erre írtam, hogy elegendő lenne az s&p500-at forgalmazni.
Úgyis azt követi szinte minden index (előbb-vagy utóbb).
Egyébként meg buxot elemzel. Oksa. És hatit? A KT játékot hogy viszi bele az ember?
Ami itt kt változásban van az időnként profitnak is megfelelne...