Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Amatoregy Előzmény: #148805

:)

erre írtam, hogy elegendő lenne az s&p500-at forgalmazni.

Úgyis azt követi szinte minden index (előbb-vagy utóbb).

Egyébként meg buxot elemzel. Oksa. És hatit? A KT játékot hogy viszi bele az ember?

Ami itt kt változásban van az időnként profitnak is megfelelne...