Re: Gl 2009. november 5. 10:45 kerikoma Előzmény: #148770 Nekem is 15 ponton múlott a visszavétel sajna, most meg daxli száguldás visszavisz minket..... No sebaj, lehet lesz még egy lefelé kör:)