Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Gl

kerikoma Előzmény: #148770

Nekem is 15 ponton múlott a visszavétel sajna, most meg daxli száguldás visszavisz minket..... No sebaj, lehet lesz még egy lefelé kör:)