Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Gl

Ricsi Előzmény: #148769

Lett volna alkalmam a reggeli shortot zárni, de még 40 pontot akartam fogni, így nem sikerült. Nem baj, a tegnapi longom is veszteséges, pont a kettő között van az ár. Ez az igazi:))