Re: nincs cím
Hibaz Előzmény: #120677Lehet,hogy ezért fogta meg az 1120 ????
Eliot is belefantáziálható,ez alapján lefutott.....
http://kepfeltoltes.hu/view/090910/FHB60_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nézzük közelebbről....
Lehet,hogy ezért fogta meg az 1120 ????
Eliot is belefantáziálható,ez alapján lefutott.....
http://kepfeltoltes.hu/view/090910/FHB60_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Nézzük közelebbről....