Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #120675

igen.. nagy léptékű volt a chartod, azon csatornatetőnél kellene lennie.

Én ma hiszek benne fel. Nem tudom mi hajtja..

de minden esetre nagyon drága 480ról :)

válság elején lehetett ennyi. :) 480ról azért egy kicsit nagy az emelkedés..

nem tudom mit terveznek vele..

Már egyszer írtam PF-en hogy nekem volt egy megbízásom a bankkal, keresnem kellett nekik banfiókokat.. megtaláltam őket, de a válságra hivatkozva meghiusúlt az üzlet. Több hónapi munkám a kukában landolt nulla haszonnal.. pedig a bérletiszerződések elő voltak készítve a bérbeadókkal.. nagy bukta volt a bérbeadókkal együtt