Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hibaz Előzmény: #120609

A hetest már föltettem,1200-1250 fölé semmiképpen nem várnám....

Mindjárt csinálok egy rövidebbet.....

Egy érdekesség,hogy volt benne egy háromszögszerűség,abból megcsinálta az alsó,majd ma a fölső célárat......Ezt mondtam tegnap az otp-re is....::))