Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Szánalmas.

#99203 Gazdagodó Előzmény: #99200

értem én merkusz, csak az tulképp nem jegyzés hanem tőkebetolás saját cégbe.

(már ha tényleg valódi pénzt valaha is betoltak volna).

és ez előre le van írva, akkor milyen meglepetést vársz?

a meglepi az ha egy kivülálló is betolna valamit, de olyan bolond nincs a földön.

Re: Szánalmas.

#99200 Mercurius Előzmény: #99195

Most is arról beszélünk fél órája, te agyhalott... arra van garancia, nem másra. Te komolyan ennyire agyatlan vagy, vagy csak megjátszod, és ez a hobbid?

Re: Szánalmas.

#99199 Gazdagodó Előzmény: #99198

ja, látod olyan jó garanciák voltak hogy már áll és termel a gyár.

vicc.

átverték a jóhiszemű spanyolokat, ennyi történt.

Re: Szánalmas.

#99198 Mercurius Előzmény: #99176

A támogatást adó Andalúziai Ipari, Kereskedelmi és Turisztikai Minisztérium számára kellő garancia volt arra, hogy a gyár finanszírozása biztosított, ezért az állami és tartományi támogatás mellé, hitelt is biztosítottak, amit át is utaltak a lenyvállalatnak.

Aki nem érti a lényeget, azt csak sajnálni tudom, a többi meg magánügy, nincs is érteme erről többet vitázni.

Re: Szánalmas.

#99191 Mercurius Előzmény: #99176

2 éve ugyanazt a dumát nyomtad, hogy nem lesz jegyzés... márpedig most is lesz, mindentől függetlenül.

Re: Szánalmas.

#99189 Gazdagodó Előzmény: #99184

LOL, ROTFL, LTD.

akkor meg azért hívnak orvost hozzá mert a rokon "megköszöni" neki a csodálatos profitot hozó befektetést...

Re: Szánalmas.

#99182 Gazdagodó Előzmény: #99178

szegény merkusz, majd hívnak hozzá a rokonai amikor 100 alatt lesz a genyóka és infarktusa lesz.

na meg sok másik bepalizott kisbüfihez is.

Re: Szánalmas.

#99180 exmnbs1 Előzmény: #99176

Fund garantálta, talán az 1 mrd HUF adóssága terhére.

Fedezet: összes szavazati jog

Re: Szánalmas.

#99176 Gazdagodó Előzmény: #99166

de nem garantálta láthatod, szal se cogenco, sőt szerintem emelés sem mert akkor meg minek?

Re: Szánalmas.

#99175 Mercurius Előzmény: #99163

Nem ilyesmire gondolok, bár vannak perverzek...

Ha valaki nem akarná a Fundot 50% fölé jutni, annak kellene nagyobb pénzt betolnia, már ha van neki.

Re: Szánalmas.

#99174 exmnbs1 Előzmény: #99166

Hát persze, kár hogy a Cogenco újabb közleményei sem a szerződés sem erről szólnak, amit közreadtak

Cogencot vételhez semmi nem kell, pl már volt is.

Azt a pakkot akarják valszeg visszapöcizni

Re: Szánalmas.

#99171 exmnbs1 Előzmény: #99163

senki sem fog, csak az adós Fund, megszerzi többséget, aztán csinál, amit akar, pl Rényit kirepíti