Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Szánalmas.

#99135 Gazdagodó Előzmény: #99121

volt arra akkoriban még kp-je,

azokból a papírokból amelyeket 2000-2800 között rászórtak a büfikékre.

azt azért te sem tagadhatod hogy látványosan megnőtt a közkéz, és az nem a jegyzés által mert a fundon kívül a kutya sem jegyzett mint ahogy amúgy most sem fog.

Re: Szánalmas.

#99130 Mercurius Előzmény: #99090

Gazdi, egy konkrét kérdés. Mikor adott el Rényi utoljára Genesis vagy Novotrade részvényt. Nézz utána, és válaszolj, ahelyett hogy fanazmagóriálsz állandóan!

Re: Szánalmas.

#99121 Mercurius Előzmény: #99021

Ja, a Fund megkente a királyságot, bár mint tudjuk a tőkemelésre, hiteltörlesztésre sincs pénze, valszeg csak értéktelen cogenco papírokkal szúrták ki a spanyol hivatalnokok szemét... :-D

Re: Szánalmas.

#99114 Mercurius Előzmény: #99012

eddig szerencsétlen kisbüfikről beszéltél, akiket az oltalmazó védőszárnyaid alá akartál venni,a gonosz kitömő Genesis bennfentesekkel szemben....

Re: Szánalmas.

#99110 exmnbs1 Előzmény: #99093

14-én lejár a kisbefektetői jegyzés, most is jegyez a 3K-s szokásos???)))))

Re: Szánalmas.

#99090 Gazdagodó Előzmény: #99078

látszik:-)

de mégegyszer írom, én nem haragszom szerencsétlenekre akik beragadtam a kamu napelemgyár meséjbe 2000 felettről, most meg lenegyedelték a pénzüket.

a legrosszabb az hogy ez nem olyan mint azótípí vagy bármely más amelyik előbb utóbb tuti felmegy mert van mögötte érték, cég .

és arra is kíváncsi vagyok mit hamukázik legközelebb a papa, milyen kamuhírt tud felröppenteni hogy valami rally legyen és kidobhasson valamennyit a pakkjából...

mert mostanában ebben sem remekel.

Re: Szánalmas.

#99075 Gazdagodó Előzmény: #99057

mindenesetre a papa trükkje nem vált be, nem lett ma semmilyen rally,

a 2000 darabját sem veszik már meg.

Re: Szánalmas.

#99057 exmnbs1 Előzmény: #99030

spo beszopta a napelem dumát és korlátlanul szubvencionálta

Ennek a folyománya még a geni állami támogatás és hitel

Mikor mindenféle aranyásó megjelent náluk csökkentették a kvótát

azóta a napelemiper növekedése leállt náluk

Re: Szánalmas.

#99030 Gazdagodó Előzmény: #99026

ebben a válságban szerintem még a spanyol királynak is jól jött a mellékes:-)

a fundtól ki csúsztat a zsebekbe?

vagy r. papa tömköd , végüli az átkosban megszokhatta (na meg utána mégjobban) a magyar kenőpénzrendszer működését.

itthon mennyi mehetett a zsebekbe a magyar téámogatásért?

10% , mivel állítólag ennyi a szokás?

Re: Szánalmas.

#99026 exmnbs1 Előzmény: #99021

szerinted miért nem a helyi több alkalmazott foglalkoztatását ígérő kevesebbet igénylő cégeket támogatták?

Re: Szánalmas.

#99009 Mercurius Előzmény: #98999

na jólvan, hagylak titeket a gumiszobában fantazmagóriálni, boldogítsátok egymást, igazán megérdemlitek...

Re: Szánalmas.

#99008 exmnbs1 Előzmény: #98999

Úgy ment pl idén Andalúziában, hogy volt nekik kb. 160m EUR támogatás és hitelkeret

Pályáztak egy csomóan helybeliek is, de nem kaptak egy vasat sem, mert 2007-ben elkötelezte a kormány magát több évre pl a Genesis és egyéb mutyiknak.

A keret nagyrésze pedig a lehívatlan megítélt összegekből áll.....