Regisztráció Elfelejtett jelszó

Genesis_Energy

Re: Szánalmas.

#98503 Mercurius Előzmény: #98485

Végre egy értelmesnek látszó kérdés, elvétve.... vannak valós problémák, meg csinált műbalhék. Sajna az utóbbiból nagyságrendileg több van tőled...

Re: Szánalmas.

#98497 Gensolar Előzmény: #98485

Kit érdekel? Nem erről értekeztél hanem, hogy vajon lehet-e Németországban vagy máshol nagy pakk. Mint látható, lehetséges. Ez konkrét kérdésre konkrét válasz. A többi amiket írsz, hablaty ezerrel. Ha nincs részvényed egyébként sem, akkor mit érdekel? Ráadásul a PF fórumon osztod az észt úgy, hogy terjeszted az "internet műveltséget" napelem és technológia terén anélkül, hogy árva szem valódi ismereted lenne. Ez a különbség ha valaki egyetemet végez vagy csak böngészi a hálót.

Re: Szánalmas.

#98289 Gensolar Előzmény: #98266

A Clearstream és a Citibank mint letétkezelő ha megnézed a nyilvánosságra hozott tulajdonosi struktúrát több, mint 1,5 millió részvényt kezel. Na az vajon kié lehet? 1,5 millió kisrészvényes fejenként 1 darabbal?

Re: Szánalmas.

#98252 MrApricot Előzmény: #98207

a válasz: nem

cserébe egy kérdés: honnan veszed, hogy bennfentesek voltak?:)

a kristálygömbödön kívül van rá _bármi_ bizonyítékod? vagy ne legyünk telhetetlenek: akár csak ráutaló jel, valami, valahol..?

Re: Szánalmas.

#98242 exmnbs1 Előzmény: #98235

Nem, nem arra gondolok, hanem arra, amikot a Geni ismereted méltatta.

Mielőtt távozott innen

Re: Szánalmas.

#98239 exmnbs1 Előzmény: #98220

gazdival hogy szoktál beszélni, illetve bárkivel, aki nem fényezni jön ide????

Re: Szánalmas.

#98235 Mercurius Előzmény: #98223

Helyrerakott? De jó nekem. Emlékszem, a Jobbik-Magyar Gárda kapcsán tette. Ez hogy jön ide? Ügyesen próbáltad DLPH-t ide tenni "célpontnak" magad helyett, de ez most nem fog bejönni...

Re: Szánalmas.

#98220 Mercurius Előzmény: #98215

"azokkal"?

Mért, ki dobálja még a szart rajtad kívül m?inden nap, naponta többször? Én nem látok más ilyen kóros elmeállapotú személyt...

Igen buktam vele. Valszeg nem egyedül én buktam a tőzsdén az elmúlt 1,5 évben...

Re: Szánalmas.

#98215 exmnbs1 Előzmény: #98202

Azt látja mindenki, mekkorát buktál ezen a papíron, és bosszúból személyeskedsz azokkal, akik látták mire is megy ki a játék

Re: Szánalmas.

#98210 Mercurius Előzmény: #98148

"ne reménykedj, egy db sincs szeptember óta ebből a szemétből és nem is lesz "

Gazdi legalább próbál vele pénzt keresni, de Te ingyen ezzel töltöd az életed jelentős részét? Rövid az élet... valami oka csak kell hogy legyen. Nem jogvédelem, mert akkor már tettél volna feljelentést, nem is pénzkereset, akkor mi marad? Beteges hajlam, feszültség levezetés?

Szinte hihetetlen.

Re: Szánalmas.

#98207 exmnbs1 Előzmény: #98201

bombahírek előtt szórni szoktak bennfentesek 150-200K nagyságrendben????

Re: Szánalmas.

#98202 Mercurius Előzmény: #98152

Jogvédő emberek már rég feljelentést tettek volna, nem fórumokban fenyegetőznének, pocskondiáznának, és szart dobálnának naphosszat... nem jogvédelemből csinálod ezt, hanem a beteges hajlamaidat éled ki, és ezen vezeted le a feszültséget.... ezt mindenki látja, vedd észre.

Re: Szánalmas.

#98201 MrApricot Előzmény: #98176

tudod, ha valaki eszetlen módon szórja, akkor valaki más aláállva egyre alacsonyabb árakon tud gyűjteni

régóta figyeled a tőzsdét, biztosan láttál már ilyet:)

nem mondom hogy ez történt, csak jelzem, hogy van ilyen is