Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#895595 Lenthor Előzmény: #895593

ECB Lagarde: Várható, hogy az infláció néhány hónapig magas marad, majd visszatér

Lagarde belengette: márciusban az EKB is léphet

Lépésről lépésre akarunk haladni, addig nem emelünk kamatot, amíg az eszközvásárlási programokat nem építettük le. Ezzel kapcsolatban is márciusban tudunk további információkat adni, jelenleg a decemberben bejelentettnek megfelelően a PEPP program kifuttatása tart márciusig.

dax

#895592 Lenthor Előzmény: #895570

Lenthor Előzmény: #895470

15.410 környékére figyelni! Jelenleg 15.541, de hamar leszaladhat oda és onnan akár felfelé is fordulhat, de mehet lefelé is..

--------------------------------------------------------------------

Jelenleg:

https://invst.ly/xao27


A piros trendvonalnál figyelni kell, mert lassan elég lehet.

dax

#895582 Lenthor Előzmény: #895579

Múlthéten született az újabb unokám. A főzés közben jött a hír, hogy jönnek hozzánk. Igaz az unoka még nem kér belőle, de a lányom imádja.

dax

#895578 Macskaegér Előzmény: #895576

Én nagyon szeretem a gombát, de csak keveset ismerek és csak azt merem leszedni. Biztos nagyon finom lett a bakonyi sertés bordád, erdei gombával, grat!

dax

#895576 Lenthor Előzmény: #895575

Na, akkor elkészültem a "bakonyi sertés bordával" Különlegessége, hogy a benne lévő gomba az általam nemrég az erdőben szedett laskagomba!

Nem kell aggódni! Nagy gombász vagyok. Szeretek az erdőben a gombák után mászkálni. Jó levezetés a tőzsde feszültségeinek levezetésére, ugyanúgy mint a horgászat!

Megjegyzés: sajnos a család nem szereti a halat, így megy vissza a vízbe.

dax

#895571 Lenthor Előzmény: #895570

Nem akarom törölni a korábbiakat, de abban az esetben, ha kész a C/4 hullám csúcsa, akkor a pink vonalat nézve, most alkalmas a helyzet arra, hogy lejött a pink "i" hullám és most fel a pink "ii", utána nagy erőkkel le a pink "iii".

https://invst.ly/xal-f


dax

#895570 Lenthor Előzmény: #895470

15.410 környékére figyelni! Jelenleg 15.541, de hamar leszaladhat oda és onnan akár felfelé is fordulhat, de mehet lefelé is..

13:45 EKB döntés közel van!