Regisztráció Elfelejtett jelszó

Nagyvilág

10 évig? Akkor téged meg…

#880703 matgab Előzmény: #880650

10 évig? Akkor téged megbuktattak?

Általános 4.-ben kellett kezdeni, azaz általános végéig 5 év és utána 4 gimnáziumi év.

Az kilenc.

És akkor már nem tanított egyik orosz tanár sem, egy röhej volt, hogy fizetést kaptak egyáltalán.

Több évben fordult elő, hogy a tanárnő az év vége előtt 2 héttel kiáltott fel, hogy "jaj gyerekek még nincs senkinek jegye, kellene írjunk dolgozatot, hogy le tudjalak zárni Titeket!

Gimiben már épp nem lett volna kötelező választani, de én azért választottam, mert ha akkortájt azt x-elted be a jelentkezési lapon, akkor felvettek, mert olyan kevesen jelentkeztek orosz nyelvre... Izgultam is, hogy valóban fognak-e tudni beszélni a többiek és stréberségük miatt jelentkeztek, vagy mindenki olyan "megúszós" diák lesz , mint én...

Na a gimiben már kicsit tanulgattunk , de ott is sokszor az óra 30-35. percében hagytuk abba a tanárnővel a beszélgetést az előző napi Vágó István féle Legyen Ön is milliomosról...

Elképesztő, hogy akkortájt még mindenki egy-egy ilyen TV műsorról beszélt másnap...

én sem tudok oroszul ped…

#880665 Ibiza Előzmény: #880646

én sem tudok oroszul pedig "tanultam" pár évig, azért mentem át, mert tubifexet vettem az orosz tanár halainak és egy jó kis csajszi korrepetált.
Amit tudok azt a csajozáskor meg éttermekben tanultam..
Ha én voltam a napos az osztályban, orosz órán nem hiányzott senki mert akkor tudni kellett volna a hím meg a nőnemet nyikto nyet at szusztvujety volt.
Persze utána tanárnő azonnal azt akarta feleltetni aki hiányzott, persze nekem támadt. :)

Nekem se kellett már oro…

#880653 Koffein Előzmény: #880650

Nekem se kellett már oroszt tanulni, pont a rendszer váltás után kezdtem a sulit :)

Bmeg 10 évig tanultam, k…

#880650 KawaBazsy Előzmény: #880648

Bmeg 10 évig tanultam, kötelező volt. Na jó, az utsó 1 év azért, mert kva katonai főiskola, de otthagytam.. A 41 éves feleségem már nem tanult oroszt.

ha te is tudsz oroszul, …

#880648 Koffein Előzmény: #880646

ha te is tudsz oroszul, akkor jobb ha magázom Balázs bácsit :D

Csak ne őszülnék, habár az lehet az asszony miatt is, vagy a tőzsde.. XD

Ez nem tudom mennyire ig…

#880637 Koffein Előzmény: #880594

Ez nem tudom mennyire igaz, mert nem tudok oroszul :) De ha igaz, hogy 4szer olcsóbban kapjuk a gázt, mint a világpiaci ár, mert hosszú távú szerződésünk van, azaz nincs kilengés, mindig ugyanannyit fizetünk (számszerűsítve 300at, akkor is, ha 100, de akkor is, amikor 1200, vagy akár 1500 a piaci ár).. na szóval, ha MZP logikáját követjük, azaz piaci árat számolnak, akkor a kisember 1000-1200at fog fizetni, akkor is, ha 300ért kapjuk. Itt van egy óriási nyereség, amit zsebre tudnak tenni. Okos húzás, nagy spíler ez a banda... :) na mindegy, ez már belpol s nem nagyvilág... :)

Úgy érzem, hogy ezzel ak…

#880615 Koffein Előzmény: #880614

Úgy érzem, hogy ezzel akarnának problémákat megoldani, miközben átalakul a világ...

Nemrég láttam egy kgb ügynökkel egy interjút, feltették neki a kérdést, most ki usa 3 legnagyobb ellensége, erre azt mondja, kína, usa önmagára és oroszo. :)

Pizzéria, ahol a 14 éves…

#880591 TrendMan Előzmény: #880588

Pizzéria, ahol a 14 éves a melegítőből, a kukija mellől kap elő egy fegyvert?

mocskos rasszista a köly…

#880589 Koffein Előzmény: #880588

mocskos rasszista a kölyök.. a bácsi csak a visszajárót akarta kivenni a kasszából, mert sietett... :)

akkor karácsonykor philiben blm tüntike lesz, életfogytigot követelve...

Do it like Kyle.Kissrác …

#880588 Fornit

Do it like Kyle.


Kissrác nem szarozott mikor a rabló nekiesett anyunak.

Kíváncsi vagyok mikor hozza le a MSNBC, hogy rasszista milícista KKK tag volt a kölök.