Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Hát visszanéztük mamával…

#893863 kerikoma Előzmény: #881370

Hát visszanéztük mamával a felvételeket. Ismét jókat mosolyogtunk. Eszement jó banda:-)


Azon gondolkodtam, h szt…

#881370 KawaBazsy

Azon gondolkodtam, h sztem Rigó nem volt elég meggyőző a bényei tóba ugrásnál, túl sokat kérette magát.. Úgyhogy sztem legközelebb megint csobbannia kell, h elhigyjük, télleg akarja! :-)

Az a jeges fürdőzés felt…

#879887 KawaBazsy Előzmény: #879884

Az a jeges fürdőzés feltette a koronát az eddigiekre.. Nem akartuk, h Rigó megfázzon, de pár pálesz után már naggyon ugrani akart! :-)



na, jól elvoltatok látom…

#879884 matgab Előzmény: #879791

na, jól elvoltatok látom...

Közben nálunk a gyerek meggondolta magát és a mai dátum helyett már 11.12-én megérkezett, úgyhogy még ha ígértem volna se tudtam volna menni...

Ráadásul a másik gyerek rám ragasztott egy vírusos tűdőgyulladást is, csak hogy szépen induljon a kisebbik életpályája...

Az amikor 20 percen belül két gyereked is lehány (mármint engem) - annál kevés érdekesebb érzés van, minden másra ott van a mastercard.


Szóval én nem ilyen ócska egysíkú kifogásokkal jöttem , mint Bendegúz, hanem igazi nagypályásokkal... Már készülök a jövő évi kifogásaimra is!

Remélem azért Kissherceg kANÁL elvitele nem esett rosszul senkinek az éjjel és nem ahhoz kellett a hideg víz, hogy utána azzal hűtsétek a popótokat!


Ja, tejfakasztóra hozzánk dörgőlözött egy pasi, aki elmondta az idei év szlogenjét:

"A fasz az új pina! " majd beborult az asztal alá úgy, hogy a kezében lévő sör nem loccsant ki...

Szóval mindenkinek minden jót! Jövőre veletek ugyanott!

Eszembe jutott egy sztor…

#879791 KawaBazsy Előzmény: #879742

Eszembe jutott egy sztori 2011-ből, akkor voltál, amikor a Csokinak el kellett mennem sátrat venni? :-)

Szerk: Visszanéztem az üzeneteimet, s abból kiderül, h Csokival 2010-ben ittunk először Alsóörsön, veled meg 2011-ben. :-)

Legközelebb kell vinni v…

#879749 KawaBazsy Előzmény: #879742

Legközelebb kell vinni vízhőmérőt is, már csak a kíváncsiság végett.. Most biztos volt a nem befagyott rész vagy 2 fokos.. :-)

Szerintem volt veled nő,…

#879742 kerikoma Előzmény: #879736

Szerintem volt veled nő, azt utána már tényleg a haverokkal voltál, de igazából azt sem tudom múlt héten mi volt, nemhogy 10 éve.

2011-ben az exemmel volt…

#879736 KawaBazsy Előzmény: #879735

2011-ben az exemmel voltam, sosem voltam még előtte, meg azóta se csajjal (akkor is csak azért, mert nem jöttek a haverok.) Úgyhogy ha volt velem nő, akkor 2011. Ha nem, akkor más.. Ha kaptatok pólót, akkor azon ott az évszám :-)

Hát ez élmény volt :-). …

#879734 kerikoma Előzmény: #879714

Hát ez élmény volt :-). Ez volt az első amitől beájultam. A másik a pi... m, a harmadik a csö... k és s. gg. Fantasztikus zenei kultúrában volt részem:-)