Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Keri, még az ugrott be, …

#879719 KawaBazsy Előzmény: #879699

Keri, még az ugrott be, h amikor először jöttetek Alsóörsre, akkor kellett szervezkednetek rendesen, h legyen ki vigyáz a kölkökre. Mostmár nincs ilyen gond. :-) Amúgy nem tom mikor voltatok először, én 2014-ben találtam fotót a motorodról.

Szerk: Arra is emlékszem, h mondtad, h nektek az lesz a nyaralás, mer máshova nem tudtok elmenni, főleg kettesben.. Azóta lazult a szitu. :-)

A kölkök követelték a v…

#879718 KawaBazsy

A kölkök követelték a videót, tetszett nekik. Nem hallottak benne csúnyább szavakat, mint amit amúgy is használok.. :-). Ill kellett mutatnom korábbiakat is. Amikor Waszi felült a motorháztetőre off-roadon, mindjárt mondták, h végre megvan a lökővas is! :-D



Hát Csoki, köszönöm a ve…

#879714 Fornit

Hát Csoki, köszönöm a vendéglátást én is.

Volt minden, egy extra vadászles, láthattam egy igazi rozmárt is, a rianás hangja felejthetetlen volt, és a beígért ivást és léggitározást is teljesítettem.

Bazsy mondta nem igazán vágta senki h léggitározás közben honnan idézgetek, hát lehet volt olyan zene is amit csak én hallottam akkor :)) Tegnap élőhalott voltam, ma vagyok másnapos. :)


Részemről is megnézheti Bende a cuccokat

Bénye

#879708 picirigo Előzmény: #879701

Ha jól gondolom,a fürdős videónkat csak a hang teljes kikapcsolása után nézhetik 18 év alattiak :))))


Azon gondolkodtam, h ha …

#879701 KawaBazsy

Azon gondolkodtam, h ha így megy tovább, lassan a gyerekeket is lehet hozni, meg akár unokákat is (Rigónak úgyis minnyá' lesz :-)

Rigó is benne van, csak …

#879699 kerikoma Előzmény: #879694

Rigó is benne van, csak nem nézte a kérdést. Csoki nem foglalkozik vele, Fornit még nyalogatja sebeit

Csoki most nézem, h 2011…

#879698 KawaBazsy

Csoki most nézem, h 2011-ben nincs kép se Judyról, se a slambucról, az utsó képeket aznap a borkostolón csináltam. Utána már én sem voltam a topon a fotózáshoz.. :-)

Bénye!

#879696 picirigo

Hát kedves mindenki!

Életem egyik legjobb Bényei 20 órája volt! :D

Víz kellemes volt, Keri borok isteniek, társaság hmmmmm :))))!

Csokibá köszönöm a bíztatást ("Béla lake" átúszás), a helyszínt, mindent!

Kerinél remélem tavasszal ismét láthatlak benneteket!

Bazsy! picasa meghívót lécci!

Ok, akkor eddig 2 szavaz…

#879694 KawaBazsy Előzmény: #879692

Ok, akkor eddig 2 szavazat, Keri s jómagam hozzájárulunk. Minnyá a többiek is nyilatkoznak, s akkor küldöm Bendének a meghívót. :-)

Bazsy ez részemről termé…

#879692 kerikoma Előzmény: #879687

Bazsy ez részemről természetes, szerintem a többiek is benne vannak...

Öö ha a többiek hozzájár…

#879687 KawaBazsy Előzmény: #879686

Öö ha a többiek hozzájárulnak, akkor küldöm. Ugye tudod a szabályt, h az kap hozzáférést az adott év képeihez, aki részt vett..

Többiek, ráleshet Bende a történtekre? :-)

Enyémet tudod, várom a k…

#879686 Bendeguz Előzmény: #879684

Enyémet tudod, várom a képeket. Örülök, hogy jól sikerült! Remélem már tavasszal tudunk találkozni