Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

hát ja...:)van egy nagyo…

#879523 Sumér harcos Előzmény: #879522

hát ja...:)

van egy nagyon érdekes sztorim,a kis kártya,nagy kártya,ki mekkora kártya,ha már szóba hoztad....

A következő történt,

ugy adódott,hogy elmentem egy 400km utra ,egy apám koru emberrel,70+,még aktiv vállalkozo,én 47.

és Ő tényleg anyagilag,nagy kártya...

beultunk egy étterembe utkozben,és a pincér szóba sem állt vele,hozzám fordult ,velem beszélt....

hasonlo szitu volt még egy, éttermen kivul is.

Dobbenetes,hogy az idő mekkora ribanc,elszalad.....és hogy megkeveri a kártyákat.


de ugy csinéld ahogy jol…

#879522 Ibiza Előzmény: #879520

de ugy csinéld ahogy jol érzed magad. Ne törödj semmivel. A konfortzona a lényeg.

igen, mazda6 szerettem, …

#879521 Ibiza Előzmény: #879520

igen, mazda6 szerettem, 11évesen adtam el. Nem volt idöm korábban eladni. Sokat dolgoztam az utobbi 3évben. Mazdát akartam de az öt ajtos kombi szerü nem jön be, a sedán szép de néha 1 lovat be kell pakolnom. Használtat akartam de 99e km ekkel voltak autok drágábban mint bemutato autok. Nem normális világ. Nem parasztos, csak ugy öltöztél ahogy szerinted az ml mercisek öltöznel. Ahogy látom q8 audisok ml mecisek inkább farmer és polo. Lexus panamera w12 az öltönyösöké.

:)néha ,kicsit parasztos…

#879520 Sumér harcos Előzmény: #879517

:)

néha ,kicsit parasztosan, megadom modját:)

nem a ruha teszi ,(egyébként ismertem (anno 90sévek) kő privatizácio nyertest,aki kibaszbol gumicsizmában járta a BP-i luxus márka szalonokat,erdekes élményeket szerezve)ez tény,sőt....

hanem joképunek kell lenni,mint Delon 1968-ban,(Boldog Szuletesnapot Monszenyor Delon,ma 86)és potensenek,mint Rocco 1999-ben:)))

6-os Mazdád volt régen,emléxem;)

szerintem nem a ruha tes…

#879517 Ibiza Előzmény: #879510

szerintem nem a ruha teszu azembert. Elég jo emberismerök a kereskedök. A kalibert nézik, ki mekkora kártya. Én 40éves börjakomban megyek venni[ jol nézek ki benne;], elado öltözzön ki. Nem okoskodom, tudom amit tudok, jo kérdéseim vannak. Tudom érdeke eladni de ha szar akkor ne nekem adja el mondom is neki. A bemutato autik zömét hazaviszik a kereskedök 7végére. Amit vettem volt benne egy doboz koton, mondom srácnak jo buli lehetett. Mondta pedig kérte nézzék át. Mondtam megtartom kabalának.

én utálok autot venni. J…

#879516 Ibiza

én utálok autot venni. Jönnek a felesleges körök, sügér dumák. 2év körül max 30e km veszek 8év vagy 180e km körül eladok. Benzines. Eladnii s gyorsan eladom, szakszervizbe hordom piaci ár-10% adom, sistereg a telefon. Kell? Nem kell? Nincs majd hoz szakembert megnézeti, rakjam félre. Nem rakom miért nem hoztál most. Vihetjük bárhova a költségedre de nekem nem hozod vissza. Ez meg az volt utolag. Kwikfitnél szoktam csináltatno állapotfelmérést.azt adom autoval. Mostanában bemutato autokat nézek, tele vannak extrákkal, vakitsák a parasztot. 30-35% minus 20-25e km. Árban nehéz alkudni, ezért kérek rá bövitett assistenset.

Az a jó, amikor ráakadsz…

#879514 KawaBazsy Előzmény: #879513

Az a jó, amikor ráakadsz a gyöngyre a sok szar közt. :-)

Szerk: Az elmúlt 3 évben 4 autót vettem (1-et a zasszonynak), s 3-at adtam el. :-)

igazad is van,de olyan s…

#879513 Sumér harcos Előzmény: #879512

igazad is van,

de olyan sokféle a tortenet....mai igy sikerult:)

tavaly oktoberben volt egy ilyen tortenetből szép is.....

Én ezeken már nem akadok…

#879512 KawaBazsy Előzmény: #879511

Én ezeken már nem akadok fenn, külföldön is ugyanez van. Odamék, megnézem, ha szar, otthagyom, s keresek tovább.

KonkluzioMiért nem lehet…

#879511 Sumér harcos Előzmény: #879510

Konkluzio

Miért nem lehet azt mondani!!!!

igen bazd meg, 3 elem fujva van....csak nem irtuk ki a hirdetésben,met senki nem irja ki....es mindenki helyszinen szopatja vele a laikust....

fasz sem tudja,hogyan kopott el egy garnitura tárcsa 130ezer km alatt.....

a Debreceni kapcsolattal,pedig azonnal közöltem ,felejtse el ezt az autot...


nem.....


az elmult 3 évben ,3auto…

#879510 Sumér harcos

az elmult 3 évben ,3autot eladtam,kettőt vettem.

de napjainkban semmi nem változott a használt murvásnepperésmárkakereskedő placcon.(egyforma szar mindkettő)

kamu az van továbbra is.....

Ma rám csörgött egy Debreceni régi haver(nem...nem Csoki,nem...nem Zita:)..)

tehát,az informatikus,rajong a nagy benzin Suv Mercikért,most is egy AMG ML, brutal Benzin rotyogó hangja mogott ucsorog.

A kérése a következő volt,az én környékemen WELT AUTÓ hirdetnek egy Mercedes GLE 500 benzint,WELT WELT.....márkakereskedés arulja,nem murva....

az ember tényleg vevő,telezseb,nem nézelödő,kissé idealista.

1 hete eljött Tiszakecskére egyet nézni....de az is a helyszinen derült ki,hogy szoval uhhh dehogy....

kiszállltam a helyszinre....

imádom az auto szitukat,imádom megadni a modját....imádok autot nézni.....imádom imádom....megveszek érte,nem kötelező venni,nem kotelező adni,csak az érzés,az auto,életem legfontosabb tárgya.

érkezés,

tucsok segge fekete youngtimer BMW,vagabond cipő,Oltonykabát,sál stb...500ezres karora.....

mégiscsak egy 13-14 millios kocsit nézek meg,még 5 évesen is....a picsába....

állok a kocsi mellett....65koruli,tolem 15el idősebb,főnök köszönés nélkul szinte elmegy mellettem.....oké....

látványra hirtelen kocsi elmegy....jön egy tolem fiatalabb 15-el ertekesitő,nekiugrunk....

nyissa ki,nyissa fel.....motorháztető fel....

130ezer km,1hete komplett féktárcsa,betét cserélve.....de rozsda itt ott...én nem szeretem a rozsdás tárcsát, dobot kornyékét....

mondom 130ezer km-nél ilyen szar volt,hogy azzal már nem tudtátok eladni?

Tudod Te mibe kerult?Gondoltam dehogy tudom Mangróka!!

de nézd meg az én automat, hogy kell kinézni......

láttam olyan érdekes olajos gőzt lecsapodva sárhányo elem csavarjain....de ugy tunt nem vették le....

nincs torve,nincs fujva,,,,,WELT....

Nem Magyar a kocsi,1 éve van pappas itthon blabla....1 hete számolták be....Uj touaregbe vmibe....

körbemérhetem?

persze.....

NA!!!!!!

Motorháztető fujva,jobb elsó elem fujva,jobb első ajtó fujva.....

csak kavics miatt ködölés.....

jött a kamu duma...hogy a carvertical is hazudik,meg az ugyfélkapu, meg uj tortetlenre is kidobja,hogy tőrőtt......

csipös adokkapokkk párbeszéd következett.......

végül mondtam ,én ezt az autót nem vinném el.....

viszontlátásra

ilyenkor pszichesen szétkurt szart árulo ertékesito hisztis végszó.....viszont.

csip-csirip-elfogytak a processzorok ...

#879467 TrendMan

Félelmetes lenne egy olyan világ, ahol a modern, 3-4 évig is működő gépek helyett olyan stabil és professzor mentes gépeket használnánk, amelyek élettartama jóval hosszabb?