Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Sumér harcos

az elmult 3 évben ,3autot eladtam,kettőt vettem.

de napjainkban semmi nem változott a használt murvásnepperésmárkakereskedő placcon.(egyforma szar mindkettő)

kamu az van továbbra is.....

Ma rám csörgött egy Debreceni régi haver(nem...nem Csoki,nem...nem Zita:)..)

tehát,az informatikus,rajong a nagy benzin Suv Mercikért,most is egy AMG ML, brutal Benzin rotyogó hangja mogott ucsorog.

A kérése a következő volt,az én környékemen WELT AUTÓ hirdetnek egy Mercedes GLE 500 benzint,WELT WELT.....márkakereskedés arulja,nem murva....

az ember tényleg vevő,telezseb,nem nézelödő,kissé idealista.

1 hete eljött Tiszakecskére egyet nézni....de az is a helyszinen derült ki,hogy szoval uhhh dehogy....

kiszállltam a helyszinre....

imádom az auto szitukat,imádom megadni a modját....imádok autot nézni.....imádom imádom....megveszek érte,nem kötelező venni,nem kotelező adni,csak az érzés,az auto,életem legfontosabb tárgya.

érkezés,

tucsok segge fekete youngtimer BMW,vagabond cipő,Oltonykabát,sál stb...500ezres karora.....

mégiscsak egy 13-14 millios kocsit nézek meg,még 5 évesen is....a picsába....

állok a kocsi mellett....65koruli,tolem 15el idősebb,főnök köszönés nélkul szinte elmegy mellettem.....oké....

látványra hirtelen kocsi elmegy....jön egy tolem fiatalabb 15-el ertekesitő,nekiugrunk....

nyissa ki,nyissa fel.....motorháztető fel....

130ezer km,1hete komplett féktárcsa,betét cserélve.....de rozsda itt ott...én nem szeretem a rozsdás tárcsát, dobot kornyékét....

mondom 130ezer km-nél ilyen szar volt,hogy azzal már nem tudtátok eladni?

Tudod Te mibe kerult?Gondoltam dehogy tudom Mangróka!!

de nézd meg az én automat, hogy kell kinézni......

láttam olyan érdekes olajos gőzt lecsapodva sárhányo elem csavarjain....de ugy tunt nem vették le....

nincs torve,nincs fujva,,,,,WELT....

Nem Magyar a kocsi,1 éve van pappas itthon blabla....1 hete számolták be....Uj touaregbe vmibe....

körbemérhetem?

persze.....

NA!!!!!!

Motorháztető fujva,jobb elsó elem fujva,jobb első ajtó fujva.....

csak kavics miatt ködölés.....

jött a kamu duma...hogy a carvertical is hazudik,meg az ugyfélkapu, meg uj tortetlenre is kidobja,hogy tőrőtt......

csipös adokkapokkk párbeszéd következett.......

végül mondtam ,én ezt az autót nem vinném el.....

viszontlátásra

ilyenkor pszichesen szétkurt szart árulo ertékesito hisztis végszó.....viszont.