Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

a nagy rablás

#878372 TrendMan Előzmény: #878371

Lehet sokminden megváltozott azóta, talán már nincs is saját biztonsági szolgálat.

A környéken meg főleg bútoráruházak vannak - amennyire tudom.

Feltételezhetően az elkövetők kifigyelték, meg azt is, hogy a termékek szépen, ki vannak készítve - szinte tálcán kínálják őket.

a nagy rablás

#878367 Koffein

milyen ajtó, amit egy rúgással berúgnak? :D

https://telex.hu/belfold/2021/10/02/berugtak-az-aj...

ezt tuti belsős infó alapján rabolták ki :) anno jártam abba az épületbe edzeni, a felső szinten volt egy fasza edzőterem, ami megszűnt időközben.. anno volt, meg gondolom most is van ott biztonsági szolgálat.. mit csináltak? alukáltak? nem jelzett be semmi? :D

sajátomnak is gondolom, …

#878244 Koffein Előzmény: #878243

sajátomnak is gondolom, ha nem is az egészet, de egy kis csavarkáját, mert az adónkból hozzájárultunk, hogy Kristófunk sikeresen bevásárolja magát :)

Lehet nálatok sok az eső…

#878238 Illuzio Előzmény: #878237

Lehet nálatok sok az eső, de a vízgyűjtő területek meg ki vannak száradva. A talaj elszippantja, mire a tározókba érne. Szárazság van.

Ami érdekes, hogy érzetr…

#878237 TrendMan Előzmény: #878235

Ami érdekes, hogy érzetre nem esik keveset.

Sőt én azt mondanám, hogy érzetre több eső esett idén, mint tavaly.

A Velencei tó 3 víztároz…

#878235 Illuzio Előzmény: #878183

A Velencei tó 3 víztározója 3m m3 vízzel rendelkezik. Állítólag. 4 cm víz emelkedéshez 1m m3 víz kell. A három víztározó kiszárad és a probléma nem oldódott meg. Szárazság van. Ez tény. Sok-sok eső kell.

már írtam, a pátkai a fe…

#878183 Ibiza Előzmény: #878178

már írtam, a pátkai a fehérvárcsurgói tározókat erre a célra alakítottá ki anno, - a Velencei tó vízpótlására- valamiért az ottani tavarisik nem akarták leengedni a vizet. Minden politika. De úgy hallottam, most lehalászták már a fehérvárcsurgóit tehát vélhetően hamarosan elkezdik engedni.
Sok okosparaszt karsztvizet akart a tóba engedni ami nem megoldás mert kihal a mikrofauna. Ezt már kipróbálták a 70-es években.