Regisztráció Elfelejtett jelszó

Magyarország

nem értem, még mindig ta…

#878025 Ibiza

nem értem, még mindig tart a z ellenzéki szavazás? nagyon kínlódnak a tavarisik. Nem arról volt szó csak hétfő kedd?
Mekkora a részvétel? miért nincsenek adatok? Egyszer olvastam 200ezernél tartanak.. a kormány gyurcsány takarodj kampánya gyorsabban hozta az eredményt.. és 300ezer felett van ez nem gáz?

Minden párt és politikus…

#878007 TrendMan

Minden párt és politikus a valóság egy sajátos torzítását kínálja a választópolgároknak.

Abban versenyeznek, hogy kinek a torzítása hitelesebb.

"Ezért harcolni kell, me…

#877992 walex

"Ezért harcolni kell, mert hitelből, meg hozomra nem szabad semmilyen nyugdíjat emelni"

Hát, a lassan 50 ezer milliárdra "csökkenő" államadósság nem azt jelzi, hogy nem hitelből megy a 13. havi nyugdíj.

Eszetlen pénzszórás van kilátásban, miközben XXL-es a költségvetési hiány.

Mekkora hátrányban lehet…

#877982 walex

Mekkora hátrányban lehet a Fidesz, ha már a 13. havi nyugdíjat is egyben visszahoznák és nem 4 év alatt?

Pánik jelei láthatóak.

Pedig azt mondták, hogy …

#877734 Koffein Előzmény: #877731

Pedig azt mondták, hogy mindent jobban tudnak csinálni, mint a kormány. :)

Felkészülhettek volna a terhelésre.. egy magára adó rendszergizda erre felkészül, mert várható, hogy amennyit szívatták a kormányt a terheléses támadásokkal, meg robot szavazással, a kormányzó párt hívei is támadásba lendülnek ilyenkor..

boritékolni lehetett, pe…

#877731 Ibiza

boritékolni lehetett, persze orbán akadályozza a szavazást és amúgy is mindenről is a zorbán tehet.

az éticsiga üzem hattyúdala ?

#877657 Fornit Előzmény: #877655

Ki lehet számolni egy évből mennyit dolgozik egy ember magának, és mennyit az állam számára, ha a keresett pénzt még el is költi, és így fizeti a rekord áfát is.


az éticsiga üzem hattyúdala ?

#877655 walex Előzmény: #877635

Azért ez a bruttó 200000Ft még mindig egy röhej kategória.

Minimum NETTÓ 250000 Ft-nak kellene lennie a jelenlegi árak mellett, az már egy jó alap lenne. Ezzel párhuzamosan pedig drasztikusan csökkenteni a munkabér terheit.

Bruttó 380000 Ft, az nettó 252700 Ft.

Munkáltatónak az, hogy ezt a nettó 252700 Ft-ot megkapja a munkavállalója, 444600Ft-jába kerül.

192100 Ft a fizetendő adó és járulék. Ez rengeteg és akkor ott van, hogy Áfa nélkül a munkavállaló nem igazán fog venni semmit, így 184471 Ft lesz a tényleges nettó.

444600 Ft -> 184471 Ft

Brutális adóterhelést alkalmaz "az adócsökkentés kormánya".

Persze lenne pénz nagyobb csökkentésre, ha a másik oldalon nem hülyeségekre költenék el a lóvét évről-évre.


jól van már veszekednek.

#877650 Ibiza

Balos ügyvéd Dobrevnek: „Ez hadova, ez link duma, amivel hülyítik az embereket” (888.hu)
Újpesten, haverok rendszeresen fociztak zsiványokkal komoly pénzben, nem csak foci volt hanem pszicho is, próbálták összeugrasztani őket, amikor sikerült mondták: "jól van már veszekednek." és így is volt. Ha veszekedtek akkor bomlott az egység, ellentétek voltak, kapták a gólt amitől eszkalálódott a konfliktus és hamrosn kikaptak.

az éticsiga üzem hattyúdala ?

#877643 Ibiza Előzmény: #877635

a múltkor beírtam, palkovics mondta: talán ebben InfoRádió - Aréna - Palkovics László - 2021.04.22. - YouTube
Azért is jó a magas minimálbér, mert sok - nem túl hatékony- kisvállalkozás nem tudja majd kifizetni és lesz elég munkavállaló a multiknak.
Hallgattam tán infórádiót, ott volt vele hosszú interjú akkor mondta.
csak pislogtam mint hal a szatyorban.