Regisztráció Elfelejtett jelszó

4IG fórum

2éve nemcsak mondták, ha…

#877686 Koffein Előzmény: #877685

2éve nemcsak mondták, hanem be is dobták a lapokat rendesen, 2019 júliustól 2020 márciusig -75% :)

Az igaz, akit érdekelt, 2020 márciusában szállt be nagyobb tőkével és másfél év alatt csinált 200%-ot, már ha kibírta... a többség 660 felett dobta :)

Ezt a dobálózást sokan l…

#877685 speka Előzmény: #877656

Ezt a dobálózást sokan lassan már 2 éve mondják.

Akkor kell venni,mikor dobálóznak vele,vagy nagyobb emelkedés előtt áll. Ez most úgy áll.

Le a kalappal. Kemény le…

#877656 walex Előzmény: #877641

Le a kalappal. Kemény lehetett innen végig nézni a bezuhanást tavaly márciusban 300 alà, de legalább happy end a vége.

Ez is lesz olcsóbb, ahogy jön a választás, ami ezúttal szoros lesz szerintem. Sokan ész nélkül fogják dobálni a NER papírokat, nem fognak kockáztatni.

Itt sokkal biztosabb eme…

#877648 speka Előzmény: #877641

Itt sokkal biztosabb emelkedések lesznek,mint a felsorolt papírokban. Ezt eladtad,ami emelkedés előtt áll,ott meg várod a csodát?

Nem azert adtam el, hogy…

#877641 Tapasz Előzmény: #877638

Nem azert adtam el, hogy olcsóbban visszavegyem, hanem azért, mert jo sok idő után nyerőben sikerült. Remélem ugyanez a sors var az opus, appenin és cig pakkomra is, bár azok sokkal nagyobbak

Nem azert adtam el, hogy…

#877640 Tapasz Előzmény: #877638

Nem azert adtam el, hogy olcsóbban visszavegyem, hanem azért, mert jo sok idő után nyerőben sikerült. Remélem ugyanez a sors var az opus, appenin és cig pakkomra is, bár azok sokkal nagyobbak

Nem sokáig lesz 1000 ala…

#877638 speka Előzmény: #877634

Nem sokáig lesz 1000 alatt.

Itt sokkal magasabb árfolyammal kell tartósan számolni.

Ma még jónak tűnik az eladásod,de holnap már lehet elhibázott lépés.

2 napja eladtam a pakkom…

#877634 Tapasz

2 napja eladtam a pakkomat 1054 ért. Itt vége a 4iG pályafutásomnak, hacsak ... :-)

Mindent is megvesznek.A …

#877513 speka Előzmény: #877509

Mindent is megvesznek.

A lényeg,hogy 1000 felett ragadt. Veszik rendesen.

1000 felett!

#877450 speka

Újra 1000 felett!

Valószínű itt is ragad.

Látom eddig még nem sokan tankoltatok fel belőle.

Én nem értem azokat akik…

#877444 matgab Előzmény: #877432

Én nem értem azokat akik azt hiszik, hogy a Fidesz menekülne.

2022-ben ki más nyerné a választást? A DK? a Jobbik? A Momentum? Az MSZP, vagy az egyesült ellenzék? Ugyan már...

Ezek a pártok, ha előválasztást csinálnak és egy -egy jelöltet állítanak, akkor kevesebb szavazatot kapnak, mint amúgy kapnának. Egy jobbikos szavazó nem valószínű, hogy elmegy majd az előválasztáson nyerő MSZP-s jelöltre. Ráadásul a Fidesz sem hülye. Az ellenzék előválasztási kampányában simán részt vehetnek a Fideszes aktivisták és azokat az ellenzéki jelölteket fogják előre tolni, akik vagy esélytelenek, vagy már megvan hozzájuk a megfelelő titkos szolgálati anyag a lejáratásukra.


A fidesz meg hozni fogja nagyjából a szokásos szavazó táborát. Magyarul, ha nem is 2/3, de az 50% az bőven meglesz.

Nem azért lopnak egyre többet, mert kétségbe vannak esve, hanem azért mert egyre mohóbbak és egyre biztosabbak abban, hogy 2022 után sem lesz elszámoltatás és számon kérés...

400 milliárd.Az brutál s…

#877432 walex Előzmény: #877426

400 milliárd.

Az brutál sok, amit vissza is kell majd fizetni.

Lesznek olyan pofátlanok, hogy az MNB finanszírozza (adófizetők pénzén) a 400 milliárdos kötvény bulit?

Nagyon kell nekik az AH, előtte a Digi és a többi.

Közel a választás, látszik, hogy sietnének ezzel is, hogy "megmentsék Gyurcsánytól" maguknak.

1000 bőven túlhúzva sike…

#877339 speka

1000 bőven túlhúzva sikerült,majd nagy realizálás lett.

Jöhet újra az 1000.

Tóni

#877314 BeginnerSon Előzmény: #877312

Csak nehogy kiderüljön, hogy Rogán apánk intézője megint borított egyet belsős információ birtokában.

szerintem fog ez feljebb…

#877312 matgab Előzmény: #877311

szerintem fog ez feljebb menni, csak eljátszották a szokásos hintát.

Kell egy kis lóvé és ilyenkor eljátszák ezt. Kis pénzzel eszetlenül felhúzzák és amikor jön a sok speki, akkor nyakon öntik őket az olcsón vett papírokkal.

Ha a végén egy pár papír náluk marad, akkor legfeljebb ingyen növelte a részesedését.