Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Honda Civic

#877549 Fornit Előzmény: #877469

Doktor: Zolikám, aztán nehogy megint erekciód legyen a prosztatavizsgálat alatt!

Páciens: De hát én Bazsy vagyok!

Doktor: Tudom, én vagyok Zoltán!

Honda Civic

#877546 matgab Előzmény: #877477

vérvizsgálat, az sztem a PSA teszt, de az nem teljeskörű meg nem 100%.

Igen, a zacsi ropogtatás az urológus részéről az nagyon kemény én is jóval szelídebb gondozáshoz vagyok azon a részen szoktatva... Azóta én is úgy hívom, hogy azt az urológust vasmarkú...

De a végbél tükrözést azt gasztroenterológus csinálja... És az nem csak egy kis benyúlás, hanem valami 20cm hosszú eszköz. Azon még én is gyűjtöm a lelki energiáimat. Megkérdezték , hogy altatást, vagy érzéstelenítést? Hát biztos, hogy altatás -bár így védtelenebb leszek, de nem akarok éber tudatnál ilyen jellegű élményeket szerezni... :-)


Erről a vizsgálatról beszélek:

https://www.origo.hu/egeszseg/20110421-vastagbel-o...

https://www.hazipatika.com/napi_egeszseg/laborvizs...

Az önvezető autó,mint hívószó:

#877495 TrendMan

Az önvezető technológia olyan hívószó az autóiparban, mint az elektromobilitás. Amikor valahol kimondják ezeket a kifejezéseket, ömleni kezd a pénz. 2021-re viszont kiderült, hogy technikai, infrastrukturális, jogi és a közlekedők szokásrendjének szempontból is megakadt a nagy forradalom. Miért játszanak a gyártók a szavakkal? Mi okozza a legnagyobb problémákat, és mi lehet az optimális megoldás a jövő közlekedésére?

https://telex.hu/belfold/2021/09/11/alapjarat-onve...

Vagy pl. autóról? motorr…

#877483 TrendMan

Vagy pl. autóról? motorról? technikáról?

:-)

Ajánlom a hasi ultrahangot, mert az a prosztata témához is kapcsolható és a technika témához is :)

Honda Civic

#877482 Ibiza Előzmény: #877477

inkább átvilágítós cuccok, PET meg minden. De miért nem a csajokról beszélünk :)


Honda Civic

#877481 Ibiza Előzmény: #877473

50voltam amikor elöször egy arab doki.. mondtam vigyázzon mert figyelek és ott még élő ember nem járt. Kellő empátiával kezelte az ügyet :) akkor van gond amikor már hiányzik. :)


Honda Civic

#877477 KawaBazsy Előzmény: #877476

De állítólag vmi vérvizsgálatból is megtudható a prosztatarák jelenléte, nem kell hozzá tapi. :-)

Honda Civic

#877476 Tapasz Előzmény: #877473

Én tavaly voltam mindkettőn, bár a gasztroenterológus csak kézzel "nézett körül" a végbélben. Hát, így visszagondolva az urológos here morzsolgatása volt a legrosszabb. Természetesen mindkettő férfi volt :-)

Honda Civic

#877473 matgab Előzmény: #877469

prosztata? Azt már 40 felett kell nézegettetni... 45 felett pedig végbéltükrözés apukám, nem úszod meg holmi prosztata vizsgálattal! :-D

Honda Civic

#877471 Ibiza Előzmény: #877469

Te már 18évesen öreg voltál :) tehát már rég lépni kellett volna.
A kor egy állapot. A lényeg amit karcoltál az égre.

Honda Civic

#877469 KawaBazsy Előzmény: #877468

Jah, ezt a prosztatás vérvizsgálatot már meg kéne lépni.. Aszondod, h ráérek 50 évesen? :-)

Honda Civic

#877468 Ibiza Előzmény: #877459

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom a tisztelet és a szex. Ha bármelyik hiányzik akkor megbillen. 40-45-50 felett megváltoznak a nők. Játszanak a hormonok. Mindenkinél más. Csak megjegyzem a pasiknál is csökkennek a hormondszíntek. Sok pasi olyan lesz mint akit kiheréltek.
Kellenek célok, motivációk, kihívások, mozgás,sex ezek fitten tartanak. Azért 50 és 60 évesen nem árt egy teljes kivizsgálás. A nyúlászhoz is be kell nézni :)
Egy hosszú kapcsolat amúgy is arról szól, nagy szerelem, hektikus érzelmek majd kezd megérni mint a jó bor. A nagy traumák, pénzügyi gondok és nagy betegségek tudnak nagy változásokat okozni. (és persze a megcsalás, némi önigazolás miatt eldobni sok elmúlt és jövendő szép évet.) Ezután semmi nem lesz már a régi.
Sokan azt gondolják összetartoznak de nem, azonos célok, igények azonos érzelmek, azonos szexuális töltés ami összetart és a gyerek.

Honda Civic

#877462 KawaBazsy Előzmény: #877461

Hát ilyen is van, amikor a felek megunják egymást. Mondjuk ha csak a szexről van szó, akkor az áthidalható, mindenki megoldja.. :-)

Honda Civic

#877461 TrendMan Előzmény: #877459

Most mesélte nekem egy elvált asszony, hogy azért vált el, mert egyszer csak már nem kívánta a szexet a férjével.

Egyébként semmi nem történt ...

Válás, költözés, országváltás ...

Honda Civic

#877460 KawaBazsy Előzmény: #877447

Most se vagyunk 1 lakcímen. Nem érdekel semmilyen kedvezmény, vállalkozó vagyok. PApíron meg alig van jövedelmem.. :-)