Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

Honda Civic

#877469 KawaBazsy Előzmény: #877468

Jah, ezt a prosztatás vérvizsgálatot már meg kéne lépni.. Aszondod, h ráérek 50 évesen? :-)

Honda Civic

#877468 Ibiza Előzmény: #877459

Egy jó kapcsolat alapja a bizalom a tisztelet és a szex. Ha bármelyik hiányzik akkor megbillen. 40-45-50 felett megváltoznak a nők. Játszanak a hormonok. Mindenkinél más. Csak megjegyzem a pasiknál is csökkennek a hormondszíntek. Sok pasi olyan lesz mint akit kiheréltek.
Kellenek célok, motivációk, kihívások, mozgás,sex ezek fitten tartanak. Azért 50 és 60 évesen nem árt egy teljes kivizsgálás. A nyúlászhoz is be kell nézni :)
Egy hosszú kapcsolat amúgy is arról szól, nagy szerelem, hektikus érzelmek majd kezd megérni mint a jó bor. A nagy traumák, pénzügyi gondok és nagy betegségek tudnak nagy változásokat okozni. (és persze a megcsalás, némi önigazolás miatt eldobni sok elmúlt és jövendő szép évet.) Ezután semmi nem lesz már a régi.
Sokan azt gondolják összetartoznak de nem, azonos célok, igények azonos érzelmek, azonos szexuális töltés ami összetart és a gyerek.

Honda Civic

#877462 KawaBazsy Előzmény: #877461

Hát ilyen is van, amikor a felek megunják egymást. Mondjuk ha csak a szexről van szó, akkor az áthidalható, mindenki megoldja.. :-)

Honda Civic

#877461 TrendMan Előzmény: #877459

Most mesélte nekem egy elvált asszony, hogy azért vált el, mert egyszer csak már nem kívánta a szexet a férjével.

Egyébként semmi nem történt ...

Válás, költözés, országváltás ...

Honda Civic

#877460 KawaBazsy Előzmény: #877447

Most se vagyunk 1 lakcímen. Nem érdekel semmilyen kedvezmény, vállalkozó vagyok. PApíron meg alig van jövedelmem.. :-)

Honda Civic

#877459 KawaBazsy Előzmény: #877446

Valszeg az lenne, hogy 1 hetet nála, egy hetet nálam a gyerek.

Amúgy azt mondtam már, h nálunk viták között évek telnek el? Sosem veszekszünk, nagyon jól megvagyunk, úgyhogy csak elvi lehetőségről beszélünk. :-) Mondjuk ha megváltozik..

Utoljára kb 2 éve voltam a zasszonyra pipa, mert nem jött haza vacsorára szülőiről, s a 2 gyerek meg ott bömbölt nekem. De akkor se veszekedtem, csak nem szóltam hozzá egy ideig. :-) Azelőtt a tököm tudja, azóta meg hangos szóra nem emlékszem.

Honda Civic

#877451 matgab Előzmény: #877449

Jó, de az elméleti lehetőséged megvan rá... És az exet és a bírónőt ez fogja érdekelni, nem az, hogy ez csak elméleti lehetőség.

Honda Civic

#877449 TrendMan Előzmény: #877446

Már bocs, de albérletből, gyerektartást fizetve nem olyan egyszerű csajozni és utazgatni.

Az elmélet egyébként szép, de sántít.

Honda Civic

#877447 Tapasz Előzmény: #877446

Kiegészíteném azzal, hogy bár van 2 gyereked, de mivel papíron (sem) vagy már velük egy lakcímem, ezért nem jár adókedvezmény, gyerekek után járó szabadság stb. Azaz fizeted a nettó fizud ( a bónuszok és a túlórák után is) 40%-át, sőt ha jól tudom egyéb adóköteles jövedelmed után is , de papíron már nincs gyereked.

Honda Civic

#877446 matgab Előzmény: #877422

Oké, akkor szembesítelek a valósággal.

Nincs olyan bíróság ami ne az anyának ítélné a gyerekeket -ha nincs az anyával vmi nagyon nagy gáz.

Tehát te elhagyhatnád a családi házat, mert az asszony nevelné a gyerekeket.

Gyerektartást meg fizetnél. Mert ha a költségek felét állod , az kurva kevés. Akkor hol marad annak kompenzálása, hogy az anya az életének nagy részét a gyerekek nevelésére áldozza, míg te a hét 5 napján szépen éldegélsz, csajozol , sportolsz, utazol stb. stb.

Az meg nem működik egy válás után, hogy te minden nap ott vagy a gyerekekkel és segítesz nevelni őket, mert azért válnátok el, mert nem szeretnétek egy légtérben lenni.

Tehát az anya jogosan kérné azt, hogy valahogyan kompenzálják anyagilag azért, mert ő sokkal többet foglalkozna a gyerekekkel , mint te. Hiszen a bíróság náluk helyezte el a gyereket.

Te meg mehetsz albérletbe és fizetheted a gyerektartást.

Honda Civic

#877425 Ddavid Előzmény: #877379

Nekem 2010-es Type R volt az UFO Civicből, amit 1 éve adtam el a 3 ajtó miatt. Mai napig sajnálom, mert leforgott szépen nem 1 VTI volt, de rengeteg élményt adott. Azon agyalok hogy kellene megdumálni itthon egy fehér Championship edition megvételét és néha napján használni:D Elnézve az árakat, hogy 7 misitől indul 1 közép kategóriás kocsi nem nagyon fog lemenni az áruk.

Honda Civic

#877423 KawaBazsy Előzmény: #877422

Nem is, az első után vettem el. Csak mer a húga is hirtelen beterhesedett, s annak is gyűrűt ígértek. :-)

Honda Civic

#877422 KawaBazsy Előzmény: #877400

De, elvettem a zasszonyt a 2. gyerek után.

A házat a családnak építettem, úgyhogy az marad benne szakítás esetén, aki a gyerekeket neveli. Ha a zasszony, akkor ő, nem számít ki a hibás. Gyerektartást meg nem fizetnék, hanem ugyanúgy hozzájárulnék minden kölök ktsghez felében.

Honda Civic

#877401 matgab Előzmény: #877394

Hirtelen azt hittem az új asszonyt cserélted le a Quashqai-ra... Mondom is magamban, tud ez a Tapasz valamit! :-)

Honda Civic

#877400 matgab Előzmény: #877395

Majd szembesítene téged az asszony a kötelességeidről, ha lenne válás, ne tarts attól, hogy nem!

Főleg úgy, hogy már gyereketek is van. Amíg nincs gyerek, addig megvéd a házassági szerződés, de gyerek után már reszelnek a férfiak jogainak...

Kitesznek a közös házból, mehetsz az utcára, akkor is ha az elvileg csak a tied és fizetheted a gyerektartást is...

Csak mondom, miheztartás végett.

Vagy te nem is vagy házas sem??

Honda Civic

#877396 Tapasz Előzmény: #877395

Még nem, és mar nem is szeretném. A válás nekem a 40% gyerektartás miatt tett be.

Honda Civic

#877395 KawaBazsy Előzmény: #877394

Hát engem egy válás nem tud lenullázni, lévén nincs közös költségvetés, mindenki a maga cuccát fizeti. :-)

Akkor az új asszonyt még nem cserélted le.. :-)

Honda Civic

#877394 Tapasz Előzmény: #877393

A megváltozott anyagi helyzetemhez mérten egy 1999-es 1.5 benzines Mazda 323 sedan-nal furikáztam az új asszonyt. Amit 2017-ben cseréltem le egy új Qashqai-ra, amit azóta is használunk. Kellett pár év, míg rendbe jöttem anyagilag.

Honda Civic

#877381 Tapasz Előzmény: #877380

Nem. Válás, majd mikor láttam, meg olvastam, hogy mi várható a CHF hitelekkel, inkább eladtam, és 190 Ft-os CHF árfolyamnál kifizettem a még rajta lévő hitelt.