Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Budapest

es tenyleg, egy kutya el…

#874263 Röné Előzmény: #874191

es tenyleg, egy kutya elkezd ugatni mert macskat lat, vagy mennek az utcan aztan a kornyek osszes kutyaja ugat foleg ejjel nyitott ablakoknal nyaron, tok jo :))... es falusi elethez hozzatartozik h mindenki ismer mindenkit, mindenki tud a masikrol mindent de altalavan masoktol , megy a pletyka ezerrel es valahogy kiderul h mindenki rokon mindenkivel :))) sot, ha aznap tortent veled valami, mar estere mindenki tudja a faluban, fenysebeseggel terjednek a hirek :)) es az irigyseg az legyozhetetlen :(



Lakas

#874249 prfecó Előzmény: #874239

Kurva drága ott minden, egyedül a Telki MLSZ fociakademia mellett van elérhető áru sorház

Lakas

#874238 prfecó Előzmény: #874212

Mondjuk Belgrád rakparton és Semmelweis utcában vannak kiadó lakasaim. Havonta egyszer pénzért be. Kíváncsiságból Telki is szar? Arrafelé keresek kecot?

XVII

#874214 Ibiza Előzmény: #874205

falusi gyerek falusi is marad , ) szüleid is a kommunizmusba születtek meg szerintem te is..
Én Magyarországra születtem ahol abban az időben épp a szarzsák komcsik regnáltak, de aztán elmúlt, mint ahogy minden mocsoktól megtisztult már ez a csodás ország.
aki a korára lehet a legbüszkébb az elég gáz.
Nektek kell a kutyaugatás a fűnyírás, nekem a város kell. Mindenkinek a saját döntése.
Ha annyira szar a város akkor miért kell ott nézni lakást? Ha kiadásra kell, akkor miért nem jobb a friss levegős helyen kiadni ha az annyival jobb?



nekem nem kell ingáznom,…

#874212 Ibiza Előzmény: #874203

nekem nem kell ingáznom, gyalog vagy tömegközlekedéssel járok, ha szállítok akkor autózom 11-14óra között.
Minek nézel ingatlant ha nem akarsz a városban élni?

A pickuppal még sosem vo…

#874203 KawaBazsy Előzmény: #874192

A pickuppal még sosem voltam a városban, max átutazóban. Ha kocsi, akkor ott vannak a kis szaggatósok, de legutóbb pl cangával mentem be az Arénába, meg utána ingatlant nézni.. Ami magának elképzelhetetlen. :-)

XVII

#874199 prfecó Előzmény: #874191

figyelj , beülök a kocsiba és szinházba , étterembe megyek, MO bárhova gyorsan elmegyek. Igen ugat a kutya , az a dolga.

Büdös Budapestről , kiszálva 3 fokkal hüvősebb , nagyon jó levegő. Belváros piszkos , büdős , aszfalt forró , csövesek

XVII ker

#874194 Ibiza Előzmény: #874144

ja, aki munkába jár az reggel este elveszít 2órát az életéből a családjából. Ha autózik akkor többet, hallgatja a rádiót b@sztatja a gyereket, a telefonját, festi a körmét..

kamu, ford teherautóval …

#874192 Ibiza Előzmény: #874160

kamu, ford teherautóval jársz a városba és szidod a többieket mert ők is ezt teszik amit te. :)

falu, akarsz sétálni, el…

#874191 Ibiza Előzmény: #874156

falu, akarsz sétálni, elkezd ugatni egy kutya, erre elkezd ugatni a környék összes kutyája..szánalom. 8kor már kihalnak az utcák.
Mindenki ismer mindenkit, mindenki lesi a másikat..
Városban élet van, kimész éjfélkor akkor is nyüzsi, éttermek kocsmák.. dunapart.. csodás panoráma.. senki nem foglalkozik a másikkal.
olyan lakásokat szeretem a városban ami nyugi, napsütés, és kimész a kapun és benne a sűrűben.

HA tömegközlekedés, akko…

#874160 KawaBazsy Előzmény: #874159

HA tömegközlekedés, akkor vonat. Félóránként jár, most sűrítenék negyedórásra, s 20 perc alatt van a Keletiben. A többit számold ki :-)

DE! Semmi dolgunk a belvárosban, csak azért megyünk be, h a gyerekek ismerkedjenek a Várral, Ligettel, Gellért heggyel, stb..

Mennyi idő alatt érsz be…

#874159 matgab Előzmény: #874101

Mennyi idő alatt érsz be átlagosan (nem rekord idő alatt) csúcsforgalomban tömegközlekedéssel a Deák térhez ?

A füled, az. A legjobb k…

#874156 KawaBazsy Előzmény: #874138

A füled, az. A legjobb kompromisszum.. Te meg senyvedj a forró, s büdi belvárosban. :-)

XVII ker

#874144 prfecó Előzmény: #874138

Tele erdővel , jó a levegő , elfogadható közlekedés ( most 6 új vasuti megálló)

Monjuk relativen sok vietnai , kinai vett családi házat , de ugyanugy nyírják a fűvet és a gyerekeik is ott hagyják a játszótéren a játékaikat.