Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

Sajnos nem, mert a képer…

#871195 DÉKÁVÉ Előzmény: #871192

Sajnos nem, mert a képernyőképet nem fogadja el, arra pedig még nem sikerült rájönnöm, miként lehet ide képet feltenni. Most éppen eltüntették a chartról az összes ilyet. De egy ugyanolyan kék pötty, mint ami a N, híreket jelzi, csak P betű van benne. Legközelebb próbálok szólni, amikor meglátom. 15M, 30M és 1H időtávokon szoktam látni. Viszont 1M időtávon most is van fent egy, azt meg lehet nézni. Rákattintasz és hozza a gyertyaállást.

8 napos a pici szigetemb…

#871194 DÉKÁVÉ

8 napos a pici szigetembrió-plató-zászló. USA az európai piac koloncát ledobva most támadja a 15.300-at, hiszen fél napig tapostuk neki a támaszt. Úgy látszik, egyedül akarja piszkálni az oldalazó sáv alját és tetejét. De inkább a tetejét.

Nagyon mulatságos az inv…

#871179 DÉKÁVÉ

Nagyon mulatságos az investing chartján megjelenő P betű, ami a klasszikus gyertya alakzatokra hívja fel a figyelmet. Tökéletes kontraindikátor. Amikor bullish jelet ad, akkor tuti, hogy esik, amikor bearish jelet ad, akkor tuti, hogy emelkedik az árfolyam.

dax

#871172 DÉKÁVÉ Előzmény: #871171

Most még "zászlóhívő" vagyok. Nem tudom, hogy gyorsan, vagy lassan teszi-e, de a 15.209-es prompt zárással már napon belüli normális daxjárásnyira kerültünk a napos rés betöltéséhez, ami az utolsó emelkedés 23.6 fibo szintje. Tegnap USA már 15.176-ig is óvatoskodott, de aztán ezt túlzásnak érezték és felrántották 15.200-ra zárásra. Hónap közepe van, ilyenkor szoktak esni (három évvel ezelőtt), most nem tudom, hogy mi a szokás. Régen fordult elő, hogy USA alacsonyabban zárt, mint Európa.

dax

#871169 Lenthor Előzmény: #871163

Na, akkor hogy is állunk:

A fekete "iii". hullámát építjük.

Jelenleg a fekete "iii". hullámának pink 'iv.' hullámát készítettük el.

Hátra van a pink 'v"'. hullám (jó lenne, ha felmenne 15.467-ig)

Itt lesz a fekete "iii" hullám.

Innen lemegy a fekete "iv". hullám, majd fel a fekete "v". hullám 15.600 környékére.

https://invst.ly/ug-mu




Nnna! Mégiscsak lejött 1…

#871145 DÉKÁVÉ

Nnna! Mégiscsak lejött 15.199-ig, de el kellett mennem és nem teljesült a long megbízásom. A prompt charton viszont 15.201.75 ig jött le. Hát így jártam a centizéssel. Sajnos.

dax

#871143 Lenthor Előzmény: #871142

A Goldman Sachs Group Inc. az elemzők 10,22 dolláros becslését 18,60 dolláros részvényenkénti nyereséggel verte az első negyedévben. A 17,7 milliárd dolláros bevétel meghaladta a 12,61 milliárd dolláros várakozásokat

--------------------------

A JP Morgan Chase 4,5 dolláros egy részvényre jutó eredményről, 3,3 dolláros egyszeri tételektől tisztított EPS-ről és 33,1 milliárd dolláros bevételről jelentett az idei első negyedévben, mindkét soron túlteljesítették ezzel az elemzői várakozásokat. A bank papírjai kisebb esést mutatnak a negyedéves számok közlése utáni percekben.

12:10-kor mindig fordíta…

#871141 DÉKÁVÉ

12:10-kor mindig fordítanak az addigi irányon, de ez az irányváltás nem mindig tartós. 20-30 pontot azért akkor is lehet szerezni, ha nem tartós az irány, mert kb.

30 percig mennek az új irányba. Sajnos a képernyőképet nem engedi betenni.

dax

#871134 DÉKÁVÉ Előzmény: #871126

Azt hittem, legalább 15.200-ig lejön, illett volna, de elkezdett ívben emelkedni. Lehet, hogy a longosokat is beültetik, hiszen az a jó, ha a daytraderek stopjait mindkét irányban kiszedik. Egy ideig el fog tartani, valóban, ennek a célára nálam napon belül 15.327.