Regisztráció Elfelejtett jelszó

Beyond Meat - BYND

Bill Gates felvásárolja az összes termőföldet, hogy szárnyaljon a BYND

#1496865 Koffein

Hát ez így érdekes, azt írják, hogy "Gates dollármilliókat fektetett be olyan cégekbe, mint a Beyond Meat és az Impossible Foods - olyan részvényekbe, amelyek árfolyama valószínűleg emelkedne egy esetleges élelmiszeripari hiány esetén."

https://www.atv.hu/kulfold/20231116/bill-gates-fel...

Utána nézve, Gates 2019 második félévében eladta az összes részvényét, tehát ez alapján óriási haszna nem lenne belőle, feltéve ha nem vásárolt egy másik cégen keresztül... tehát, nagy valószínűséggel hazugság ez a sztori...

ez az izé nem is olyan biztos

#881320 TrendMan Előzmény: #873165

Brutális mértékben fogadnak a Beyond Meat bukására a shortosok

Az S3 Partners pénzügyi elemző cég legfrissebb adatai szerint a vállalat szabadon forgalmazott részvényeinek 37 százalékát shortolják, ami a legmagasabb a Russell 1000 index részvényei között. Ez az arány egyébként már október elején is kifejezetten magas, 26 százalék volt, majd az események egyre jobban felgyorsultak és a shortállomány csak a múlt héten több mint 3 százalékkal megugrott.

Amikor a Beyond Meat 2019 májusában tőzsdére ment, az egyik legsikeresebb tőzsdei bevezetést hajtotta végre, és 163 százalékot ugrott az árfolyam a debütáláskor. A vállalat azonban küzd azzal, hogy a kezdeti felhajtást tartós befektetői támogatássá alakítsa át. A Beyond Meat részvényeinek árfolyama az elmúlt 12 hónapban 46 százalékot esett, míg a Russell 1000 index 21 százalékot ralizott.

A vállalat legutóbbi értékesítési előrejelzése csalódást okozott az elemzőknek, a Taco Bell pedig lemondta a Beyond Meat termékek tervezett tesztelését, miközben a konkurencia egyre jobban közeledik. A Nestle vegán startupokba fektet be, a Chipotle Mexican Grill pedig saját borsóalapú chorizót fog árulni.

A Beyond Meat és az egész növényi alapú húskategória nehéz kilátásokkal néz szembe, mivel úgy tűnik, hogy a termékek sokkal kevesebb amerikai háztartásba jutnak el, mint azt eredetileg tervezték - áll Peter Galbo, a Bank of America elemzőjének nemrégiben megjelent elemzésében. Galbo szerint a fogyasztóknál "a növényi alapú tejtermékek használatakor szokás alakul ki", szemben a Beyond Meat termékeivel, amelyeket ritkábban fogyasztanak.

(Bloomberg)

Very

#869322 Fornit Előzmény: #869318

Szeptemberben még 1$ körül volt, most 5 már egy ideje. Nem nagyon merném venni.

Másik kanadai veg.food cég: https://plantandco.com/ (Toronto : VEGN, otc: VGANF)

Sajnos a tetovált séfet nem húzkodták fel ennyire, mint ezeket. Azt még mindig tartom.

-- Beyond Meat hamburger: 2790 Ft --

#868426 Bendeguz Előzmény: #868044

Eljön az a pont, amikor kinéznek az úri társaságból, hogy te még húst eszel :)

-- Beyond Meat hamburger: 2790 Ft --

#868044 TrendMan Előzmény: #868036

Nem tudom ezt már követni, hol mi történik és mi micsoda.

Maradok a marha, sertés és csirkehúsnál.

-- Beyond Meat hamburger: 2790 Ft --

#868036 Koffein Előzmény: #868031

Több gyártó is van, más más technikákkal... nem mindenki használ beyond meatet :)

-- Beyond Meat hamburger: 2790 Ft --

#868031 TrendMan

Hogyan láthattam én Beyond Meat hamburgert a budapesti belvárosban mindenféle műhús nélkül?

Ha egy Burger vega, az még nem Beyond Meat vagy én vagyok eltévedve?

Vagy itt már fel sem tüntetik azt, ami a húspogácsa helyett van benne, csak belerakják?

Segítség! Segítség! Gyorsan siessenek! A hamburgeremből kilopták a húspótlékot is!!!

Kim szereti BYND-et

#867508 Koffein
tele a hűtője a mű izékkel... lehet ezé válnak KanyeWel, mert nem bírja bevenni apuci gyomra a mű steaket :) Kép