Regisztráció Elfelejtett jelszó

Budapest

méghlegelő

#872773 Koffein Előzmény: #872764

jogos, megszoktuk a rövid fazonra igazítottat, most már a természetes a trendi... minél nagyobb a dzsumbuj, annál büdösebb, meg kevésbé látható az üveg, ürülék, műanyag palack stb...2 az egyben, szemetet sem kell szedni, mert a gyom elfedi, meg beretválni sem, vagyis khm a fűvágó brigádot sem kell dolgoztatni, munkabér, eszközkopás, üzemanyag, gyomírtó megspórolva... :))

méghlegelő

#872764 TrendMan Előzmény: #872756

Én ezzel egyetértek, bár nincs infóm róla, hogy Nyugat-Európában ez már megvalósult volna.

Ellenkezőleg. Én azt hallottam, hogy pl. Németországban a madár és a rovar populáció is összeomlóban van, mert olyan mértékben vonták haszongazdálkodásba az összes földterületet, hogy nem maradnak már az erdő mellett vagy a határszélen sem ilyen természetese földsávok, ahol ezek az élőlények - és kiemelten a méhek - meg tudnak még élni.

Örülök és támogatom.

Mondjuk a lányok nem tudom mit szólnak majd a sok méh-hez és több szúnyoghoz?

végleg bezárt boltok

#870199 Ibiza Előzmény: #870195

ez a vállalkozás lényege, egyszer jön olyan aki mer lépni és harap egy nagyot, jönnek a gyors utánzók utána jön a gnúcsorda akiket már tömnek, jöhet a következő válság.

végleg bezárt boltok

#870195 TrendMan Előzmény: #870183

Hát én úgy nézem, ez egy helyismerettel nem rendelkező külföldi produktuma: Ezeknek a boltoknak a java szerintem már jóval a válság előtt bezárt, sok-sok éve.

Én inkább attól tartok, hogy biztos lesz sok étterem és kávézó, amelyek végleg bezárnak és senki nem mer majd a helyükre lépni, mert ki tudja nem-e jön egy hasonló válság, mint ez volt?

Pláne, ha a turizmus még jó darabig nem tér vissza.

végleg bezárt boltok

#870183 Koffein

sok bolt nem bírta, sőt a multik is zárják be a boltjaikat, nemrég jártam a deák környékén, a costa coffee is lehúzta a rolót, kiadó a helyiség, úgy hogy relatíve jó helyen volt az üzlethelyiség és van tőke a háttérben... gellértnél a starbucks is bezárt, kiadó a helyiség... szóval, átalakul a piac, új bérlők jönnek, vagy talán, ugyanazok visszabérlik, amint látják a fényt az alagút végén...

https://kepek.444.hu/2021/03/15/a-bezart-uzletek-fovarosa-lett-budapest-de-mar-eszre-sem-vesszuk

még több fotó

https://www.behance.net/gallery/114811441/Closed-F...

S O S fürdő Újbudán

#870031 TrendMan

Ez akkor mehetne a történelmi fekete humor topikba:

https://index.hu/kultur/2021/03/10/ismet-felepitik...

"A fürdő beváltotta a hozzá fűzött reményeket. A millenniumra az épületegyüttes már Európa harmadik lelátogatottabb gyógyfürdőjének számított. Kelenföld nevét áhítattal ejtették ki a külföldi és belföldi reumások, akik a Ferenc József császár által nagyra tartott Karlsbadot már csak fingszagú pocsolyának és gombás lábvíztartónak minősítették. A nagy érdeklődés és forgalom miatt a századfordulón már menetrend szerinti villamosjáratokat (41-es, majd 63-as) is el kellett indítania ide a városvezetésnek, sőt ..."

"A tervgazdálkodás szellemében az egészségügyi intézményt a kórház alatti hőforrásokkal kezdték el fűteni, ami annak rendje és módja szerint két év alatt gajra is vágta az egész fűtésrendszert a csövekben lerakódott gazdag ásványisó-tartalma miatt."

"a felszín alatt hét méter mélyen megbújó források vagy elfolytak a civilizáltabb nyugat felé ..."

Kész csoda, hogy erről Moldova nem írt még semmit.

Az első nyert 50 mp-et, …

#869310 TrendMan Előzmény: #869294

Az első nyert 50 mp-et, második meg vele volt és ment utána vakon.

És tízből kilencszer bejön, extrém sport helyett jó ebben a nagy lezárásban.

Ilyenkor mindig feltesze…

#869294 Koffein Előzmény: #869293

Ilyenkor mindig felteszem a kérdést magamban, megérte?

Az első nyert 1 percet, a második jó indulattal is 10 másodpercet. Megérte?

járványhelyzet miatt nem szabad restaurálni

#868848 TrendMan

Budapesten egyre több épületet bontanak le, mert a járványhelyzet miatt most nem szabad restaurálni.

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867974 Ibiza Előzmény: #867970

nem voltam csajozógép. amit az élet adott azt köszönettel elfogadtam. Soha nem is számoltam mennyi nőm volt mert nem a darab számított. Adtam és kaptam. Bármilyen jó nő volt odamentem hozzá ha érdekelt. Amikor egy nővel voltam magas fokon égtem, akkor és ott csak őt szerettem. Nagy szabadságot adtam a nőknek, nem ragadtam rájuk. Ezt élvezték.
egyéjszakás kalandok, sokszor visszahívtak, időnként találkoztunk.
Volt aki férjhez ment és felhívott mennyire jó volt velem de már férjnél van és hűséges.

Volt akivel 1hét vagy egy hónap kapcsolat volt akkor nem volt más nő.
Ezeknek a nőknek megvolt a karrierjük vagy csak ki akartak próbálni valamit mielőtt hozzámennek a pasijukhoz.
Heti 2-3 alkalommal tudtam találkozni velük.
Ők sem én sem párt kerestem hanem egy partnert. végtelenül szeretem és tisztelem a nőket ezt nagyon élvezték. Rózsa vacsora romantika, végtelen szerelem, ezt szerették.
Megoszlott az időm a munka/pénzkeresés- család/barátok- nők és szórakozás. Jó volt szép volt..
Volt, hogy 60napot dolgoztam napi 12-14órát, időm sem lett volna másra. Mondjuk nem ez volt a jellemző de 10-20-05 napokat egyben napi 12-16órákat simán dolgoztam évente többször.

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867970 KawaBazsy Előzmény: #867969

Nem voltam csajozógép, nekem ilyen élményeim nincsenek.. Egy volt bnőmmel ismerkedtem meg discoban, de ahhoz is a haverom ment oda először. :-)