Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

Array

#870223 matgab Előzmény: #870219

Igen, most keményen betankoltam, amit írtam azt már a tegnapi aftermarket alapján írtam. Szerintem az jó hír, hogy kiszállt végre ez a nagytulaj, aki ki akart szállni. Most lehet ez egy erős mélypont, innentől szerintem nagyon nem fog már lejjebb menni. Utolsó vételem 31,4.

Array

#870205 matgab Előzmény: #870202

Továbbra is szopatnak stop...

Most épp az Array-jel...

https://www.streetinsider.com/Corporate+News/Array...

Az eddigi fő tulajdonos az ATI INVESTMENT PARENT, L.L.C. eladja a részesedését. Maga a cég jó, a pénzügyi befektető kiszáll, realizált 5 év alatt 700%-nál is magasabb hozamot.

Valószínűleg ezt a kiszállási szándékot díjazta a piac ezzel az elmúlt hónapokbeli folyamatos eséssel.

Ez, hogy ki fog szállni a főtulaj tudható lett volna, ha elolvastam volna ezt a cikket októberben:

https://investorplace.com/2020/10/oaktree-capital-...

Viszont most, hogy már minden tulajdonát eladta számításaim szerint az ATI https://finance.yahoo.com/quote/ARRY/insider-trans... mert eddig eladott 84 milliót és most még elad 36-ot, akkor mind a 119m korábbi részvényét eladja- végre megszűnhet az eladói nyomás. Egy alapvetően nagyon dinamikusan fejlődő profitáblis cégnél.

NNDM

#870067 matgab Előzmény: #870066

ne is mondd! bezuhant 9-ig a gyors után, be is léptem az applikációba, hogy eladom a csába. Aztán mielőtt rányomtam volna a sell gombra, jött egy telefon és nem adtam el. 3 perc múlva mire vége volt a telónak, látom ám, hogy már 9,5... Na mondom, akkor nem adom el...

Azt hiszem, ha eladtam volna 9-nél, akkor most tökön bökném magam!

szerény vélemény M

#870057 Koffein Előzmény: #870054

Gondolom azok között volt egy felmérés, akik jogosultak a pénzre... ha jól rémlik, mindenki kap, aki éves szinten 75e-nél kevesebbet keres...

25-35 év közöttiek 50%-a, 18-24 közöttiek 40%, 35-54 köztiek 37%-a viszi majd tőzsdére az ingyen pénz egy részét...

szerény vélemény M

#870054 TrendMan Előzmény: #870036

Ezek most fiatal kik? Munkanélküli vagy diák, esetleg munkanélküli diák?

Én olyan is olvastam, hogy korábban jóval magasabb arányban tervezték visszaforgatni a részvénypiacra a 'segélyt', ez felveti azt a kérdést, hogy ez a hír most akkor longos vagy shortos hír?

szerény vélemény M

#870033 TrendMan

Ha elfogadták a Giga csomagot ma, és csak ekkora pattints az eredménye, akkor ez igazából inkább shortos hír, nem?

Egy igazi bika időszakban már rég elszálltak volna az indexek 4.000 felé (véleményeM).

Khmmm

5let

#870029 Fornit Előzmény: #870026

Most én is maga vagyok a bizonytalanság. A múlt héten majdnem minden rv-met lezártam (a séf még megvan), most meg sok a kikerülési ára körül kevereg sok százalékra a pénteki aljaktól.

Hogy nőjön az egyenlegem kellenek részvények..... ha visszaszállogatok ott ahol ki majd tuti esnek.... ha nem, akkor majd mennek tovább..... áááá Túl sok stressz.

5let

#870026 Koffein Előzmény: #870025

MARA, GBTC, MSTR -t néztem, most meg a RIOT-ot is és mindegyik gyertya bizonytalanságot sugall..

5let

#870024 Koffein Előzmény: #869990

érdekes, a bitcoin újra új csúcsra megy, mindeközben a bitcoinos cégek toporognak egy helyben... kezdek elbizonytalanodni, hogy egyik se zöldül úgy, mint a btc...