Regisztráció Elfelejtett jelszó

MOL fórum

#marché_felvásárlás

#870317 matgab Előzmény: #870058

A MOL tulajdonosok vajon tudják hogy Ratatics Péter Hernádi Zsolt keresztfia, Bacsa György pedig az unoka öccse?

Ratatics apja Ratatics Mihály pedig a Telekom igazgatósági tagja.

Amikor pedig azt olvashattuk, hogy Csányi fia pedig az OTP vezérigazgató helyettese lett, akkor felmerült bennem a kérdés, hogy valóban úgy működik-e a kapitalizmus, ahogy anno a multiknál nálunk propagálták 20 évvel ezelőtt, hogy mindenki a kezében hordja a marsallbotot- vagy ennyire tehetségesek genetikailag ezek az emberek, vagy esetleg ugyanaz az uram-bátyám és születési előjogok rendszere alapján működik az egész társadalom pont úgy, ahogy néhány száz évvel ezelőtt??

Remélem, lesz még ma akc…

#869749 walex

Remélem, lesz még ma akcióban 2100-2150 körül, mielőtt a zászlóból megindulna.

srvsrv....vajh kicsit el…

#866224 Sumér harcos Előzmény: #866190

srvsrv....

vajh kicsit elengedik-e,haddd sikitson a longos tábor is...

szúkuljenek azok bollingerek,karcoljanak a fibok,először is....

MOL

#856863 Mancs Előzmény: #856792

Pénteken olaj felpattant. Plusz technikai túladottság is szerepet játszott az emelkedésben. A spekik ráharaptak, de majd adják is hamarosan. Lehet, már holnap.

MOL

#856796 matgab Előzmény: #856792

Mol-ban kevés a termelés. Olajat vesz és üzemanyagot/ vegyi anyagokat gyárt.

Maga az olaj ár esés az nem feltétlenül rossz neki, sokkal lényegesebb a brent Ural különbség, a ft árfolyam és a kisker forgalom.

Mondjuk ezek alapján sem értem, hogy "ki" volt az az állat, aki 16%-kal rántotta ezt meg?? Totál nem értettem a mai napi felrántásokat, szóval nyitottam még néhány BUX shortot.

MOL

#856792 Csusza Előzmény: #856760

Ez mire megy így? Van valami speckó oka? Az olaj szakad, én meg azt hittem, hogy ez számít a MOLnak. Vagy nagyon nem értem a világot?

(Nem szoktam figyelni, de most kezd érdekelni ez az olaj meg MOL téma.)

Az első tőzsdei kötésem …

#856634 Fornit

Az első tőzsdei kötésem 2010 februárjában volt, egy 17.200 körüli MOL vétel.

Ha tartogatnám emlékbe, most minuszos lenne.