Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

ismét csájna

#869118 Koffein Előzmény: #869117

hihetetlen :) a jelentés alapján, egy üres cég és megveszik az esést.. bolond egy világ :)

#fckwallstreet #to_the_moon

#868988 Fornit Előzmény: #868986

GS MS célárai? Az októberben számított. Hihetetlen, a 9,6-os részvényre kiadták a 11-es célárat, a csorda még aznap feltépte addig. 11.8-on is vették, mert megmondták, hogy 11 lesz. A 11.4-es részvényre kijött a 9$, 2 napon belül odatolták, mert azt mondták az a célár.

Most a reddites, youtube-os twitteres felkapott nickek célárai a mérvadóak.

#fckwallstreet #to_the_moon

#868986 Koffein Előzmény: #868976

sajnos, ilyen világot élünk mostanság, kinéztem fiskert a hét közepén, beálltam 15re, tech alapján péntekre vártam volna a 15alá szúrást, erre pont pénteken GS kijött 27es célárral és rárepült a csorda... még a redditten is ment egy kis kampány... szóval nem szabad spórolni, buy ahol látod s várni, amíg felfedezi a csorda...

#fckwallstreet #to_the_moon

#868976 Bendeguz Előzmény: #868943

pedig 2 hete nézegetem, hogy eszik-e vagy isszák... nos kár volt, AGYATLANUL VENNI kell a bármit, ez a nyerő stratégia :D

#fckwallstreet #to_the_moon

#868778 Koffein Előzmény: #868776

Az is vicc kategória, hogy azon senki nem háborodik fel, hogy ilyen egyszerűen lehet opciót venni rh-n, fene tudja hányszoros töke áttétellel... s ilyenkor vetődik fel a kérdés, hányan is tudják, hogy mit cselekszenek? azon kívül, hogy hold the line, dimond hands, to the moon stb stb...

KépKép

#fckwallstreet #to_the_moon

#868776 Koffein Előzmény: #868771

persze, persze, egyáltalán nem hisztizik

"I have officially sold all my meme stocks. I lost 700k ish. Vlad and company stole it from me and should be in jail."

meghallgatják rh ceo-t, és ezután is megy tovább a kaszinó, mert elmagyarázza, hogy hajnalba hívták, ha nem tol be 3milliárdott nyitásra, akkor nem csak a gme userek visítanának, hanem az összes felhasználó, mert akár roló is lehetett volna.. kap egy ejnye bejnyét oszt jó napot...

#fckwallstreet #to_the_moon

#868771 learn Előzmény: #868770

A cikket elolvastad és meg is értetted?

Fuss neki még egyszer. Azért vesztett ennyit állítása szerint, mert korlátozta a RH a részvényvásárlást. RH CEO ezért lett meginvitálva kongresszusi meghallgatásra.

#fckwallstreet #to_the_moon

#868752 Kissherceg Előzmény: #868747

sztm pénzt mostnak kínaiak, de egy kis haszon is jól jön... Lerántjájk szépen a segélyes spekiket.

#fckwallstreet #to_the_moon

#868747 matgab Előzmény: #868678

Luckin coffee beadja a kulcsot?

https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-02-05...

Pedig épp elkezdtem nézegetni, hogy 1,5 USD-ről milyen szépen feljött, érdemes lenne visszaszállni... De akkor mégsem.


Amúgy durvákat nyomnak mostanában az usa-ban jegyzett kínai hátterű penny stock részvényeken -hír nélkül.

Tegnap AACG több, mint 1000% , ma LAIX és Aurora Mobile, több száz százalék pluszba tolják fel őket 1-2 óra alatt (AACG tegnap több, mint 1000%-ot ment!).

Ravaszak ezek a kínaiak, sztem ezt állami szinten buborékoztatják. Egyrészt elkezdik venni és ráöntik az amcsikra a drágán eladott papírokat, másrészt ha ezt az amcsik megfigyelik, hogy ilyen van, akkor el fogják kezdeni venni a kínai penny stockokat, hátha az övéket is megrángatják majd -ez megint ahhoz vezet, hogy a kínaiak gazdagodjanak, harmadrészt minél több amcsi kisbüfé tart különböző kínai részvényeket, annál népszerűtlenebb lépés lesz kivezetni a kínai részvényeket az amcsi parkettról.

Ravaszak ezek a kínaiak.

#fckwallstreet #to_the_moon

#868678 Koffein Előzmény: #868622

azt mondja a szaki, hogy a GME sztorival megszűnt az a világ, amit mi ismerünk, sáskajárás lesz...