azért elég jól felépitett megvezetés volt ha még a svájci oldal is rendben volt, főleg az UBS. Ami furcsa. Az is fura ilyet nem személyesen intéznek, még az amatőr politikusok sem. Személyes tárgyalás de utána átveszi a kijáró ember. Lásd osztrák politikus behúzása.. Ha a városért csinálta kósa akkor is egy-két jó fotó utána a szakemberek átveszik. Egy ilyen örökség felszabaditásához szükséges pénzt szerintem a bank is szivesen megfinanszirozza hiszen van fedezet.
Nagyon profi banda volt ez vagy profi lejáratása kósának egy 780milkás lehúzással, gondolom a lehúzottak is kósa haveri köre.
Ezt nem lehet reggel a vécén kipekulálni.