Regisztráció Elfelejtett jelszó

Budapest

Kiadó üzlethelyiségek keresése tippek

#867876 Godo the Bandit

Üdvözletem!
Kiadó üzlethelyiséget szeretnék találni egy leendő vállalkozásnak, azonban nem tudom hogyan kezdjek hozzá.
Eddig mindig ezt az oldalt használtam, ha valamilyen ingatlan érdekelt, de sajnos nem lehet szűrni 'üzlethelyiségre' a keresőt.
Valaki tud esetleg hasonlót, ahol találhatok ilyen szűrőbeállítást?
(Vagy akármilyen másik oldalt/fórumot/hasonlót, ahol konkrétan üzlethelyiségeket hirdetnek? Ha számít Budapest 5-6-7. kerülete érdekel leginkább, de más opció is működhet.)
Előre is köszönöm a segítséget!

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867869 Illuzio Előzmény: #867856

Nagyon helyes, így a normális. A 80-as évek elején majd, katonaság után, közepe-vége felé, sokat megfordultam a Márványmenyasszony-ban.

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867515 Ibiza Előzmény: #867514

hosszabb a történet. Úgy tudom nem jöttek ki a számok a kevesebb lakással.

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867514 Koffein Előzmény: #867512

attól függ, az elvtársat miként értelmezzük, hisz Apáthy a fidesz embere... :)

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867507 Koffein Előzmény: #867505

Igen, én is meglepődtem ezen, hogy az I. kerületben, ahol ellenzéki vezetés van, kevesebb mint egy hónap alatt átment az ügy... decemberben, amikor kb 2 hetet dolgoztak még az önkormányzatoknál is... érdekes... lehet egy aktatáskás ember megjelent és mondta, hogy ha átveritek idén, akkor kaptok cserébe valamit... :)

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867505 TrendMan Előzmény: #867503

Különös, hogy a helyi önkormányzat milyen gyorsan - 1 hónapon belül - jóváhagyta a részleges bontást.

Vajon az önkormányzatnak van ebből bevétele?

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867503 Koffein Előzmény: #867492

még egy ikonikus épületet bontanak, itt mulatozott Széchenyi, Wesselényi.. a helyett, hogy megadnák a neki járó történelmi tiszteletet, renoválás, a kor klasszikus értelmében megtolni pr-al, hogy az ide látogató eltudja helyezni magát a történelmi korba... de nem, bontás és felhúznak egy társasházat, vagy talán egy hotelt...

https://index.hu/belfold/2021/01/10/marvanymenyass...

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867492 TrendMan Előzmény: #867491

Nem gondolod, hogy manapság szállodát építeni nagyon bátor és optimista lépés?

Igaz, a MI pénzünkből megy majd.

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867491 matgab Előzmény: #867486

a homlokzatot meghagyják és szálloda lesz belőle.

Amíg a homlokzat megmarad és egy igényes szép épületet csinálnak belőle addig oké. És remélem, hogy nem építik helyből néhány emelettel magasabbra, mint a SZOT üdülőt. Azért az elég pofátlan húzás volt.

// Radetzky laktanya - bontás előtt

#867486 Koffein Előzmény: #867483

A bontást én is elítélem, a történelem része, felújítani kéne és nem ledózerolni...

honnan tudod? aki a kor…

#866533 Ibiza Előzmény: #866514

honnan tudod? aki a korral vacakol annak szoktam mondani..én már voltam 55 és te leszel? :) A kor egy állapot.
Az számít mit élsz meg és mit karcolsz az égre, mi marad belőled ha vége a játéknak.
Az élet a ringlispil, egyszer csak nem vagy rajta de az megy tovább, zenél villog csilingel.