Regisztráció Elfelejtett jelszó

NŐK & FÉRFIAK

-- bolhából elefántot este avagy savanyú-e a maca és miért --

#866394 Koffein Előzmény: #866391

vicces sztori :)

amúgy gdpr értelmében engedélyt kért-e a gyerekektől a fotó közzétételéért? :)

németek döntöttek, jön a női kvóta

#865563 TrendMan Előzmény: #865562

Igen, azért is.

De szerintem a legtöbb cég megpróbál majd átállni 3 fős igazgatósági tanácsi modellre.

Búzavirág-e vagy és számít e ez? És, ha igen, mikor? És egyébként is, mi ez az egész?

#865383 Fornit Előzmény: #865381

Szaudi Jemeni mindennapok.


Búzavirág-e vagy és számít e ez? És, ha igen, mikor? És egyébként is, mi ez az egész?

#865381 Koffein Előzmény: #865371

fasza.. ha nem linkeled nem is tudok ilyen budakalászi ínyencségekről :)

érdekesek ezek a jogvédők, minden szaron felkapják a vizet, miközben a nagyvilágba ilyen undorító dolgok vannak

https://www.borsonline.hu/aktualis/meg-kell-tanuln...

ezeket kéne rendbe rakni és utána verhetnék az asztalt búzaf@xságoké...

-- megleckéztette ... --

#864108 matgab Előzmény: #864041

szerintem ez globális trend.

Nem a frusztráció az ami itt számít, hanem az egoizmus és az emberek egymástól való elidegendése.

Nem számít a másik ember sorsa élete, én számítok csak én. Nekem legyen a legtöbb, legnagyobb , inkább nyerjek három percet a másik életének kockáztatása árán is, mert nekem ez jár.

Ez hogy annak köszönhető, hogy az egész élet virtualizálódik és elidegenelünk egymástól , vagy annak , hogy a technika fejlődik és azt gondoljuk, hogy egyedül is meg tudunk már oldani miindent (ha mást nem pénzzel), vagy egyszerűen csak egyre erősebben érvényesülni tud ez a buta emberi alapösztön, ami felelős az egész bolygó szétkúrásáért, vagy ezek tényezők eredőjének összessége az oka azt nem tudom.

De nem a frusztráció, nem egy külső megelőző tényező, hanem inkább maga az aljas emberi ösztönök amik ehhez vezetnek.

Mert ha valaki frusztrált és annyira siet, hogy letolja a másikat az útról, akkor miért áll meg büntető fékezni? Amivel megintcsak időt veszít. A frusztráció az az lenne, hogy lelöki az útról hátulról. De nem. Ez nem frusztráció, ez a dominancia a primitívség és az egoizmus kérdése.


-- megleckéztette ... --

#864041 TrendMan Előzmény: #864029

Óriási frusztráció van a közlekedőkben

1) a közlekedési állapotok miatt ??

vagy

2) egyéb (társadalmi/gazdasági) okok miatt??

-- megleckéztette ... --

#864029 Koffein Előzmény: #864028

ahogy én látom, a közlekedési morált, óriási frusztráció van a közlekedőkben, és amikor elszakad a cérna, akkor ez van, fejre áll egy autó, pofán vágnak egy bicajost... lehetne csökkenteni ezt a frusztrációt, ha jobban figyelünk egymásra, meg ezernyi kis dologgal, de valljuk be, a többség leszarja a körülötte lévőket s ezáltal elkezd felgyülemleni a szar, s ha kiömlik, akkor jön a megtorlás...

-- megleckéztette ... --

#864028 KawaBazsy Előzmény: #864027

Ha tudok előzni, akkor letojom, h mennyivel megy, mer kikerülöm, ha lassúnak találom. Akkor leszek ingerült, ha nem lehet előzni.. Ebben a cikkben meg azt magyarázza a szerző, h pofán vertek egy biciklist, mert az juszt se a canga úton tekert, s feltartotta.. Ilyen velem is volt nem egyszer, úgyhogy együtt tudok érzeni - az elkövetővel.


https://totalcar.hu/magazin/velemeny/2020/10/21/ko...

-- megleckéztette ... --

#864027 TrendMan Előzmény: #863966

A mai magyar valóságban önmagában irónikus gondolat egy 30-as korlátozó tábla előtt lelassítani 30-ra.

Más az élet ritmusa, és az autó sem dohog jól ezen a sebességen.

Ideggyenge meg egyre több van: Ebben a helyzetben az lett volna a logikus, ha tényleg siet, akkor elhúz gyorsan, ha meg nem siet, akkor nyugton marad.

Így lesz a win-win-ből, loose-loose.

-- megleckéztette ... --

#863966 matgab Előzmény: #863964

"Egy életre megtanulhatta egy kaposvári autós, hogy mennyire érdemes betartani a sebességkorlátozást, ha egy ideggyenge halad mögöttünk. "

Még ha ironikus értelemben is írta ezt az újságíró, akkor is ez egy nem gyenge áldozat hibáztatás.

Kvázi olyan, mintha más témában azt írná , hogy megtanulhatta a fiatal megerőszakolt lány, hogy ezentúl ne menjen este 8 után az utcán egyedül...


Amúgy a legagresszíavebb legbunkóbb sofőrök a BMW-sek után a női terepjárós vezetők. Esze nincs sok, meg vagy apa /férj stb. vett neki egy nagy és biztonságos autót, ahol ő védve /erősebbnek érezheti magát a többieknél vagy saját jogon veszi és bizonyítani akarja rátermettségét , férfiakkal való egyenjogúságát azzal , hogy olyan vadul vezet, ahogy az egy igazi tesztoszterontól duzzadó (elképzelt) férfi vezetne.

Az ilyenek általában csak simán nem állnak meg a gyalogos átkelő előtt, vagy nyomnak egy kövér gázt még a piros lámpa 2. másodpercéig...