Regisztráció Elfelejtett jelszó

Masterplast

interjú

#866709 walex Előzmény: #866686

Én is, de kicsit elaludtam, pedig adtam-vettem 600 alatt és felett.
Azért még a mostani ár se rossz, mert ebből nagyon gyorsan lehet (1-2 év alatt) 3000-es árfolyam.

Ez az uj 4ig?Árfolyam es…

#866217 Sumér harcos

Ez az uj 4ig?Árfolyam es napi forgalom alapján akár humet?

80millio napi de akár 200millio napi forgalom,50%mozgások ez mondjuk idézi a humet bulit....eddig csak felfelé...

1000 alatt nezegettem néhány hete,nem vettem,savanyú a szolő :)

interjú

#865859 Kissherceg Előzmény: #865858

majd szomorú leszek ha így történik... :)))

nekem pont az volt a bajom, hogy kevés volt az eladó, ne számolgass átlagárakat a tőzsde nem arról szól, nem átlagárak miatt veszünk cégeket!

3 dolog:

1. nem tudom mennyi van csak kb

2. nem tudom mennyi az átlagáram

3. egyikse érdekel :)

interjú

#865858 Koffein Előzmény: #865854

így legyen :) amikor utoljára néztem, olyan érzésem volt, mintha lefele szorítaná egy nagyobb alap, hiába kaptam bele többször is, visszaépült pikkpakk az eladói oldal... lehet a karbantartó, fene tudja... én a tétet megtettem 19ben 700on, majd most 20ban 600alatt többször is, de az érzés az volt, hogy én vagyok a hülye.. persze, most jó érzés :)

azért is írtam spekik, mert van egy olyan érzésem, hogy a most felhevült hangulatba felhúzzák 2000-2500ig talán elmegy 3000ig, elkezd oldalazni és akik arra számítanak, hogy elmegy 10e-ig, azok lassacskán elkezdenek csalódni, elkezdik kivágni és jön a lassú csordogálás és valahol 2e körül megáll, és elkezd oldalazni... meglátjuk mi lesz...

interjú

#865854 Kissherceg Előzmény: #865853

nem a spekik... kicsik elkótyavetyélték szokás szerint aztán bambán nézhetnek. Írtam nem lesz visszaesés...

IPO óta nem jött ide nagytőke, megjött.



interjú

#865853 Koffein Előzmény: #865852

A pf-es interjúban elmondta a vezér, hogy min. 2000-en a helye, hát a spekik célkeresztbe vették

"A Masterplast értéke inkább a 30 milliárdos teljes piaci kapitalizáció körül van a helyén, ami 2000 forint körüli árfolyamot feltételez. Én abban a helyzetben vagyok, hogy látom azokat az üzleti lehetőségeket és megkezdett folyamatokat, ami ma az asztalunkon van, úgyhogy szerintem még a mostani árfolyamon is nagyon vonzó befektetés a Masterplast."

Amikor az interjú készült, még csak 1e volt, azóta meg...