Regisztráció Elfelejtett jelszó

Auto-motor technika

egyre iskolázottabbak az…

#865323 Ibiza Előzmény: #865322

egyre iskolázottabbak az emberek és egyre ostobábbak, mint lemingek mennek a halálba.

hát igen, egyre kisebb m…

#865322 Koffein Előzmény: #865318

hát igen, egyre kisebb motorok vannak... most olvasom, hogy úgy néz ki, pár év múlva, csak elektromos autókat hozhatnak forgalomba az eu-ban... mindeközben daimler a benya motor fejlesztést kiszervezi kínába, mert így több100milliót spórol meg... a psa nem fejleszt több belsőégésű motort... kíváncsi leszek, hogy mi lesz az eu.s autóiparral, miközben a világ többi részén tolják tovább a benzinzabálókat...

érdekes lesz látni, hogy állami támogatás nélkül, hány ember engedheti majd meg magának, de hát na, vagy tudnak valamit az eu bürokraták, vagy padlógázzal mennek a fal fele s csodálkozni fognak, hogy mié van ennyi munkanélküli az autóiparból s még a levegő minősége se lett jobb, mert kína, india, oroszo., afrika, usa telefingja a levegőt és ugyanúgy kaparja a kis gréta torkocskáját a szmog, akkor mi van?

Igen ma már alig lehet 2…

#865318 Ibiza Előzmény: #864502

Igen ma már alig lehet 2000cm3 autókat venni.
1,2es turbó motorok vannak 145LE. 1,5ös autó 165LE
Most már gyúrnak az 1,2 háromhengeresre ami 150LE felett van.

ez alapján, a ford arra …

#864502 Koffein Előzmény: #864486

ez alapján, a ford arra számít, hogy szakíthat még egy nagyot a 6,8 literes mocival, hisz egyre kevesebb a versenytárs..

ez meredek

#864440 TrendMan Előzmény: #864439

Én nem látok itt technikát.

Találgattam, hogy lehetett egy jobb kanyarban így felkenődni arra az oszlopra.

ez meredek

#864439 Koffein

amikor eszetlenül tolja a hülyegyerek, mint a bolond a kertkaput oszt nem adja ki...

ez is egy szép sztori...…

#864035 Koffein

ez is egy szép sztori... csak nehogy megelőzzék, mert csak ez az egy maradt neki, otthon papucs, munkahelyén baszogatja mindenki, még a portás is, csak az úton tud oktatni, habár azt is szarul csinálja, mert balesetet okozott...


Winkler felmondott

#864034 Koffein Előzmény: #864016

elvileg a tc tv megy tovább, csak az újságot hagyja ott... majd meglátjuk, mi sül ki belőle..

re

#862647 Ibiza Előzmény: #862644

megtaláltam.

Országút,verõfényes napos száraz idõ,44-es út-115-120kmh csendes haladás, elöttem teherautó kb100kmh- szembe jön egy másik kamion még messze, nem gyorsan- kevés gáz kb 130kmh elõzés-

EGYSZER CSAK!! a szemben teherautót szélesen elõzi egy Audi8 sebesen halad-gondolom mindjárt észrevesz kis fékkel visszamegy a helyére.Nem megy, padlógáz-én is vissza4 padlógáz-

Egy hatalmas szívdobbanás érzem az adrenalint a kisújjamtól a fejem búbjáig.

Az Idõ megnyúlik mint Dali képein,lelassul a világ, mindenre van idõ,látom az ölyvet az út melletti oszlopon,még 5méter 4-3-2-1-látom egy kigyúrt kopasz majom vezeti az autót,piszkosul kerekíti a szemét nyakát nagyon behúzza látom fél,fülében arany fülbevaló fehér dzseki fekete póló,nyakában vastag aranylánc nem néz rám.

kicsit mosolygok én nem félek,miért nem pedig kellene,már érzem megvan a dolog ha ijedtében nem fékez a mókus,jól van már alakul kb 20cm még 5 összehoztuk megvan

A szembejövõ teherautó soförjével összevillan a szemünk,õ már szemtanú akart lenni kicsit talán csalódott szemrehányást érzek a szemében "elrontottad" pedig irígykedtek volna a haverok a presszóban.

Visszaáll az idõ a szokásos mértékegységre,megint egy ölyv a másik szebb volt,szép a világ boldog vagyok még tart az adrenalin löket.