Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864570 Lenthor Előzmény: #864569

Feljöttünk az EMA (200) napos vonalához 12.376- hoz.

Innen lesz érdekes!

Fellehet úgy is fogni, hogy áttörtük lefelé ezt a fontos vonalat és azt teszteltük vissza.

De, ha az ellenállásként szolgáló vonalat áttörné, akkor szabad az út.

https://invst.ly/spsyi


dax

#864565 Mr. 50% Előzmény: #864559

Az utolsó két órát meg szokták nyomni az amcsik.

De! Ma már nagy emelkedésre nincs sok esély 550 pont emelkedés után. Értsd 40-60 pontot mehet még fel és ehhez minimum 30 pont stop kellene. Nem éri meg. És még az is benne van, hogy egyszer csak megindul lefelé.

S&P500

#864562 TrendMan Előzmény: #864561

Most készül a felső kanóc, amit majd a 4-órás grafionon nézegetünk utólag a fejünket vakargatva.

dax

#864560 Lenthor Előzmény: #864559

Nézd!

Mondhatnám, hogy innen lefelé kellene indulnia!

Elvileg a chart alapján is ez néz ki.

De, most a választás kimenete mindent felülírhat.

Ha zavargások és bírósági procedúra lesz, akkor az is az eséshez vezethet.

Most már én is a partvonalról figyelem.

Nem tudom, hogy meddig bírom pozíció nélkül.

dax

#864559 KB58 Előzmény: #864556

12300 felett meddig mehet fel szerinted ebben a tempóban, te honnan várnál elsősorban nagyobb korrekciót vagy lefordulást?

dax

#864552 KB58 Előzmény: #864522

Lenthor, olyan longos verzió most nem lehet, hogy ahogy a DAX jött lefelé, most ugyanúgy szimmetrikusan fog visszamenni?

dax

#864551 olika78 Előzmény: #864550

kivárjuk, hogy még nagyobb idiótát csináljon magából, jót röhögünk

illetve meglátjuk a repubik mit lépnek

a lényeg, hogy talán megtörik a világ hülyéinek a hatalma

dax

#864550 Lenthor Előzmény: #864548

Szerintem Trump már előre számolt ezzel a lehetőséggel, mármint a levélszavazatokkal bukhatja el a választást.

A kampánya ideje alatt híveinek mindig mondta, hogy mi bátrak vagyunk vegyük le nyugodtan a szájmaszkot.

Ebből arra lehet következtetni, hogy levélben a bátortalan Biden szavazók szavaztak, amiket most számolnak össze és megváltoztatták pld. Michigenben a szavazás arányát.

Trump ezért , mint az ilyen jellemű politikus csalásról fog beszélni és bíróságon fogja megtámadni.

dax

#864549 olika78 Előzmény: #864548

szerintem elkönyvelhetjük sleepy joe-t elnöknek, több százezer levélszavazat van hátra államonként, ahol 1-2 százalék a különbség

dax

#864548 Lenthor Előzmény: #864546

Eddig összességében Biden 69 759 833 szavazatot kapott az országban, míg Trump eddig csak 67 153 899

Igaz ez nem jelent semmit, de azért mégis.