Volt már benne korrekció és most is lehet az.
Igen olvastam. De korrekció nélkül felmehet akár 12400-ig vagy fölé?
ABC News:
'A világ erős embereinek, pl. Viktor Orbán, milyen jól jönne Trump győzelme.'
A közel oldalaztatással az órás Stochastic szép lassan emelkedik felefelé.
Órás Stochastic nagyjából jó is lesz.

Tehát akkor sűrű cikcakkozás jön fel és le hogy fent tudják tartani
De míg az felér, addig felmészunk a csúcsig. Aztán seperhetünk le. Akkor viszon az egyre alacsonyabb tető és alj elmélete megdől.
Úgy látom Trump-ot már elég nehéz megfogni, bár látszólag Biden vezet.
Hacsak nem a levélszavazatok, de akkor Trump csalásra fog hivatkozni.
Most mivel már nagyobb utat kell lefelé megtenni, ezért már nem elég, hogy a 15 perces Stochastic fentről elinduljon lefelé.
Ehhez már az is kell, hogy az órás Stochastic is fenti állásban legyen.
Tehát, arra vár, hogy az órás is felérjen.

Köszi.
Áruld már el nekünk kérlek, hogy ez most hogy "bújt ki" a fejedből? :)
Na, erre figyelnünk kell!
Alacsonyabb tető és alacsonyabb alj jelenleg a minta!
