Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864536 KB58 Előzmény: #864527

Sziasztok!

Lenthor, ebben a fel hullámban most szerinted most (ma) meddig emelkedhet a DAX?


ABC News:'A világ erős e…

#864533 TrendMan

ABC News:

'A világ erős embereinek, pl. Viktor Orbán, milyen jól jönne Trump győzelme.'


dax

#864524 Mr. 50% Előzmény: #864522

De míg az felér, addig felmészunk a csúcsig. Aztán seperhetünk le. Akkor viszon az egyre alacsonyabb tető és alj elmélete megdől.


Úgy látom Trump-ot már e…

#864523 TrendMan

Úgy látom Trump-ot már elég nehéz megfogni, bár látszólag Biden vezet.

Hacsak nem a levélszavazatok, de akkor Trump csalásra fog hivatkozni.

dax

#864522 Lenthor Előzmény: #864519

Most mivel már nagyobb utat kell lefelé megtenni, ezért már nem elég, hogy a 15 perces Stochastic fentről elinduljon lefelé.

Ehhez már az is kell, hogy az órás Stochastic is fenti állásban legyen.

Tehát, arra vár, hogy az órás is felérjen.

https://invst.ly/splu6