11950-12050 - én is erre a környékre várom - M Ma 50 - 12108 / EMA Cross 26 - 12036 és persze ott van a környéken Kumo felső is - reméljük...

11950-12050 - én is erre a környékre várom - M Ma 50 - 12108 / EMA Cross 26 - 12036 és persze ott van a környéken Kumo felső is - reméljük...

Most lehet egy kitörés visszateszt.
De, az is lehet. hogy 11.850 környékéről tesztel vissza.
Sziasztok, jó reggelt!
Lenthor, köszönjük az elemzéseket.
Olyan érzésem van, hogy most átviszi a 12650-et fülescsészével.
Igen így értem már. Megint egy csészét épít. Mi lenne az első szint felfelé ahol ellenállásba ütközne? 11760?
Ezt a 12.050 visszatesztet szerettem volna, de nem engedik.
Utána, akár 10.243 is lehetne.
--------------------------------------------------------------------
Jó tenne egy visszateszt és az inverz fej-váll is jelzi.
Kérdés, hogy engedik-e.
Szia Lenthor!
Köszi az előrejelzést. "Visszalapoztam" két elnökválasztást és mind a 2012 mind a 2016-os választásnál ilyenkor beestek az indexek. Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy a DAX most felmenjen 12000 közelébe. Tartod a véleményed? Egy 11700-ig történő felcsapás az a maximum amit még elképzehetőnek tartok.
11.430 és 11.630 között
majd fel?-11.950-12.050-ig utána esés!

11.430 alatt esés
Egy biztos, hogy a rebulikános hívők stílusa nagyban hasonlít a fideszes táborhoz.
valamelyik prominens nyilatkozott, hogy elfogadják az eredményt, szerintem a disznónak a párt fog oda vágni valahogy