Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

Dax

#864313 Lenthor Előzmény: #864308

Most lehet egy kitörés visszateszt.

De, az is lehet. hogy 11.850 környékéről tesztel vissza.

Dax

#864307 KB58 Előzmény: #864306

Sziasztok, jó reggelt!

Lenthor, köszönjük az elemzéseket.

Olyan érzésem van, hogy most átviszi a 12650-et fülescsészével.

Dax

#864304 Mr. 50% Előzmény: #864303

Igen így értem már. Megint egy csészét épít. Mi lenne az első szint felfelé ahol ellenállásba ütközne? 11760?

dax

#864301 Lenthor Előzmény: #864272

Lenthor Előzmény: #864271

Ezt a 12.050 visszatesztet szerettem volna, de nem engedik.

Utána, akár 10.243 is lehetne.

https://invst.ly/snqw2

--------------------------------------------------------------------

Jó tenne egy visszateszt és az inverz fej-váll is jelzi.

Kérdés, hogy engedik-e.


Dax

#864300 Mr. 50% Előzmény: #864299

Szia Lenthor!

Köszi az előrejelzést. "Visszalapoztam" két elnökválasztást és mind a 2012 mind a 2016-os választásnál ilyenkor beestek az indexek. Én egyszerűen nem tudom elhinni hogy a DAX most felmenjen 12000 közelébe. Tartod a véleményed? Egy 11700-ig történő felcsapás az a maximum amit még elképzehetőnek tartok.

Dax

#864297 Mr. 50%

Sziasztok!

Tippeljük meg a holnapi minimum szintet.

Részemről 11130 -ra tippelek.

dax

#864295 olika78 Előzmény: #864293

valamelyik prominens nyilatkozott, hogy elfogadják az eredményt, szerintem a disznónak a párt fog oda vágni valahogy

dax

#864292 Lenthor Előzmény: #864274

Fitch Solutions: Biden és a demokraták tarolnak a választáson, és ez jót tesz majd a gazdaságnak

---------------------------------------------------------------------

De! Van egy olyan elképzelésem, hogy mivel Trump nem a lovagiasság mintapéldánya, ezért elköveti a legsúlyosabb lépést, amit egy volt elnök megtehet:

- nem fogadja el a vereségét, csalásra hivatkozva, hosszú jogi procedúrát kezdeményez, ami még jobban odavág a gazdaságnak!