Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#864274 olika78 Előzmény: #864272

kíváncsi leszek, hogy ami kiesett a csatornából az csak egy C vagy egy 3as, mi lesz a kiszúrás?:)

https://invst.ly/snu1a

lehet hogy eldőlt, pont az első kisebb esés 1.618 kiterjesztéséig esett, nagyon 3as hullámnak tűnik

dax

#864268 Lenthor Előzmény: #864266

gondolod még shortos lenne?

Sajnos még megyünk lefelé szerintem!

11.850 vagy 12.000 környékét kellett volna visszakorrigálni, de még azt sem engedik.

dax

#864266 olika78 Előzmény: #864264

gondolod még shortos lenne?

a 38as fibot elérte, az elnökválasztásig oldalazgat aztán mehet föl

dax

#864248 Mr. 50% Előzmény: #864247

Szia Lenthor!

Így este fele már nem hiszem, hogy maradt ereje emelkedni. Inkább lecsorgást várok.