
eddig jól néz ki, a tegnap reggeli órás gyertya volt biztató, csak tartson ki
Jó reggelt!
Köszönjük az elemzéseket!
Nálam az 1. verziónak kellene lenni.
Sziasztok, jó reggelt!
Most két forgatókönyv lehetséges.
1.) Ha már nem megy le 12.500 alá és ebben az esetben megvolt a pink (i-ii-iii-iv-v) hullám és a kék-sárga A=C-vel.
Ebben az esetben emelkedés lehetne:
12.660 majd 12.720 és ha átmegy rajta 12.800 majd 12.860

2.) eset lényege, hogy letörjük ismét a 12.500-at!
Ebben az esetben mélyebb pink "v". hullám és egyben mélyebb kék-sárga "C" hullám lehetne, akár 12.220 környékén.

Tehát minden a 12.500-on múlik, hogy letörjük, vagy már kitart!
Futuresen a tegnapi napos "kalapács gyertya" ha megerősítést nyer, akkor fordítós gyertya is lehet és akkor elég volt a lefelé korrekcióból.
Ha "iv. hullám" akkor furfangos hullám lehet és talán akár hsz. is lehet.
Próba-szerencse! Nézzük meg a 12.440-12.470-et és meglátjuk, hogy mit kezd vele.
