dax
Lenthor Előzmény: #863887Sziasztok, jó reggelt!
Most két forgatókönyv lehetséges.
1.) Ha már nem megy le 12.500 alá és ebben az esetben megvolt a pink (i-ii-iii-iv-v) hullám és a kék-sárga A=C-vel.
Ebben az esetben emelkedés lehetne:
12.660 majd 12.720 és ha átmegy rajta 12.800 majd 12.860

2.) eset lényege, hogy letörjük ismét a 12.500-at!
Ebben az esetben mélyebb pink "v". hullám és egyben mélyebb kék-sárga "C" hullám lehetne, akár 12.220 környékén.

Tehát minden a 12.500-on múlik, hogy letörjük, vagy már kitart!
Futuresen a tegnapi napos "kalapács gyertya" ha megerősítést nyer, akkor fordítós gyertya is lehet és akkor elég volt a lefelé korrekcióból.