Regisztráció Elfelejtett jelszó

dax

Lenthor Előzmény: #863887

Sziasztok, jó reggelt!

Most két forgatókönyv lehetséges.

1.) Ha már nem megy le 12.500 alá és ebben az esetben megvolt a pink (i-ii-iii-iv-v) hullám és a kék-sárga A=C-vel.

Ebben az esetben emelkedés lehetne:

12.660 majd 12.720 és ha átmegy rajta 12.800 majd 12.860

https://invst.ly/sk7l1


2.) eset lényege, hogy letörjük ismét a 12.500-at!

Ebben az esetben mélyebb pink "v". hullám és egyben mélyebb kék-sárga "C" hullám lehetne, akár 12.220 környékén.

https://invst.ly/sk7i9


Tehát minden a 12.500-on múlik, hogy letörjük, vagy már kitart!

Futuresen a tegnapi napos "kalapács gyertya" ha megerősítést nyer, akkor fordítós gyertya is lehet és akkor elég volt a lefelé korrekcióból.

https://invst.ly/sk7m2