Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#863847 TrendMan Előzmény: #863846

Még ezen a héten vagy jövő héten bármikor reagálhat az elnökválasztás előtti bizonytalanságra.

Alighanem majd egy éjszaka beesik és mire felébredünk már vissza is rántották.

Így szokott ez lenni.


dax

#863845 Lenthor Előzmény: #863844

Pelosi "elégedett" az ösztönző tárgyalások menetével, és reménykedik a választások előtti egyezségben.

-----------------------

McConnell amerikai szenátor: A szenátus hamarosan átjut az 500 milliárdos ösztönzőcsomag felett szavazás.

--------------------------------

csak viccelődnek?

dax

#863844 Lenthor Előzmény: #863836

Eddig minden a terveimnek megfelelően alakul.

Óráson egy "hullócsillag"

Ha 20 órára megerősítést nyer, akkor eshetünk tovább.

Most egyelőre felfelé halad a gyertya, de ha gyorsan megfordul, és a hullócsillag alá kerül 20 órára, akkor az erős short jel.

https://invst.ly/sjjki


S&P500

#863820 Lenthor Előzmény: #863819

Pelosi és Mnuchin jelenleg tárgyal, hogy mégis legyen- vagy sem a vírusfertőzés miatt szétosztásra kerülő csomag.

dax

#863801 Mr. 50% Előzmény: #863799

A dupla alj után látni rajta, ahogy építi ki az emelkedést. Ha ma elérnénk a 890-960 sávot, akkor onnan már szerintem nem lesz új alj.