most már annyira mindenki longban van - én is vettem tegnap MSFT-ot, hogy lassan ideje egy váratlan birkanyírásnak.
most már annyira mindenki longban van - én is vettem tegnap MSFT-ot, hogy lassan ideje egy váratlan birkanyírásnak.
Csak óvatosan, de egy lehetséges út!
Ha felmegyünk 13.313 környékére, akkor a 13.100 nem biztos. Kérdés, hogy meddig engedik korrigálni.
Sziasztok!
Figyelni kell, mert az 5/3 hullám kis "ii" hullámához lefelé elég lehet minimálisan 13.000 környéke. Ha elég, akkor erős emelkedés jöhet!

Figyelem! Az előbbi nyugalom megzavarására a 4 H-s alkalmas (de nem biztos, mert itt csak egy biztos a FED ...de az sem-:):

A csendet megtörheti a S&P és a DAX ban ....+ TESLA - ban + ... is formálódó diagonál ....de addig....

A DAX és a DOW -ban is van két rés amit igen nagy v.színűséggel befog tölteni. A DOW már most a rés alján van - ki gondolta volna.
Mindkettő új ATH lesz III. né. végéig.
A VIX szabályszrűen ABCDE -ben - innen letörést és minimum a 18-ig a rés betöltése várható. Ez le az IDEXEK fel.
Ha túl tolják a VIX-t - akkor laptopok tömkelege fog az ablakokon kirepülni .... 3700-4100 S&P , 33.000 DOW 13,700 as NQ és 14200-15200 DAX lenne ...cca.
Álláspontodat erősíti a VIX mozgása is - (B) belső lába volt meg amikor berajzoltam ABCD-t eddig hozta a formát:
https://tvc-invdn-com.akamaized.net/data/tvc_499aeaf8d4a023ad1baa76353b3246b2.png
Sziasztok, jó hétvégét.
Elképzelésem szerint az 5/2 hullámban lehetünk lefelé.
Általánosságban figyelembe kell venni, hogy meddig mehet le a 2. hullám: nos
A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%
Az 50% teljesült 12.648-nál
-----------------------------------------------------------
Sziasztok! Tartok tőle, hogy a minimális 50%-os fibo szint teljesítésével megelégedtek az 5/2 hullámnál. Pedig nem ezt terveztem.
Ha ez igaz, akkor 13.104 vagy akár 13.150 is lehet az 5/3 hullám kis "i" hulláma.
Ebben az esetben a kis "ii" hullám lejöhetne 12.900 környékére, majd a kis "iii" hullám 13.314-ig, de akár 13.477-ig is felmehet.
Mostanában longgal lehet jobban keresni. Lejjebb szerettem volna jobban bevásárolni. Hmmmmm!
