Regisztráció Elfelejtett jelszó

De30 (GDAXI)

dax

#862543 matgab Előzmény: #862540

most már annyira mindenki longban van - én is vettem tegnap MSFT-ot, hogy lassan ideje egy váratlan birkanyírásnak.

dax

#862539 Lenthor Előzmény: #862536

Csak óvatosan, de egy lehetséges út!

Ha felmegyünk 13.313 környékére, akkor a 13.100 nem biztos. Kérdés, hogy meddig engedik korrigálni.

dax

#862525 Lenthor

Sziasztok!

Figyelni kell, mert az 5/3 hullám kis "ii" hullámához lefelé elég lehet minimálisan 13.000 környéke. Ha elég, akkor erős emelkedés jöhet!

https://invst.ly/rxb85


VIX-MIX

#862524 JackOne

Figyelem! Az előbbi nyugalom megzavarására a 4 H-s alkalmas (de nem biztos, mert itt csak egy biztos a FED ...de az sem-:):


DAX - DOW

#862519 JackOne Előzmény: #862513

A csendet megtörheti a S&P és a DAX ban ....+ TESLA - ban + ... is formálódó diagonál ....de addig....


Milyen titkokat üzen a csend? | Lélekmozaikok

DAX - DOW

#862512 JackOne

A DAX és a DOW -ban is van két rés amit igen nagy v.színűséggel befog tölteni. A DOW már most a rés alján van - ki gondolta volna.

Mindkettő új ATH lesz III. né. végéig.

A VIX szabályszrűen ABCDE -ben - innen letörést és minimum a 18-ig a rés betöltése várható. Ez le az IDEXEK fel.

Ha túl tolják a VIX-t - akkor laptopok tömkelege fog az ablakokon kirepülni .... 3700-4100 S&P , 33.000 DOW 13,700 as NQ és 14200-15200 DAX lenne ...cca.

dax

#862503 Lenthor Előzmény: #862482

Lenthor Előzmény: #862465

Sziasztok, jó hétvégét.

Elképzelésem szerint az 5/2 hullámban lehetünk lefelé.

Általánosságban figyelembe kell venni, hogy meddig mehet le a 2. hullám: nos

A 2. hullám jellemzően az 1. hullám 50%, 61,8%, 76,4% vagy 85,4%

Az 50% teljesült 12.648-nál

https://invst.ly/rwfet

-----------------------------------------------------------

Sziasztok! Tartok tőle, hogy a minimális 50%-os fibo szint teljesítésével megelégedtek az 5/2 hullámnál. Pedig nem ezt terveztem.

Ha ez igaz, akkor 13.104 vagy akár 13.150 is lehet az 5/3 hullám kis "i" hulláma.

Ebben az esetben a kis "ii" hullám lejöhetne 12.900 környékére, majd a kis "iii" hullám 13.314-ig, de akár 13.477-ig is felmehet.

Mostanában longgal lehet jobban keresni. Lejjebb szerettem volna jobban bevásárolni. Hmmmmm!

https://invst.ly/rwu-t