Szia Lenthor
Köszönjük
Sziasztok, szia Lenthor!
Hát nem tudom, de én ezt a daxot ma nagyon lefelé kívánkozónak látom. Ha 13150-t nyitáskor nem viszi át akkor short.
Sziasztok, jó reggelt!
Az ékben egy szűk sávban oldalazgatásba kezdett a DAX.
Ez a szűk sáv a: 13.100-13.300. Most a 13.300 áttörésével próbálkozik.
Ha sikerül áttörnie a 13.300-at, akkor az első célja az ék teteje és egyben a nyitva hagyott rés betöltése 13.460-13.500-al.
Ha áttolnák a 13.460-13.500-on, akkor 13.560-13.610 lehetne. Az új ATH lehetőségét egyelőre hagyjuk.
13.100 alatt irány lenne lefelé az ék alsó szárához. Ha, azt letörnénk, akkor a medvék ünnepelnének!
------------------------------------------------------------------------
Sziasztok, jó reggelt!
Gyorsan vissza kell mennie 13.100 fölé, hogy ne folytatódjon az esés. Még talán 13.020 beleférne, de alatta irány lefelé az ék alsó szára.
Viszont, amire számítok, hogy elindul felfelé 13.300 - 13.360-13.400-13.450 majd 13.500. Ha átmenne rajta, akkor 13.610.

Sziasztok!
Köszi Lenthor. Már nagyon várom, mint aszály után az első esőt. :)
Sziasztok, jó reggelt!
Ma 20 órakor a Federal Funds Rate és a 20.30-as sajtótájékoztató kimozdíthatja a DAX-ot is ebből az oldalazós sávból.
Továbbra is egy szűk sávban oldalazunk 13.100 és 13.300 között, ami lehet egy "zászló alakzat"
Célára 13.610-13.629

mindenki várja az USA-t, hogy most tényleg emelkedni fognak-e vagy csak a múlt heti testcseles mozgást készítik elő.
Sziasztok, jó reggelt!
Az ékben egy szűk sávban oldalazgatásba kezdett a DAX.
Ez a szűk sáv a: 13.100-13.300. Most a 13.300 áttörésével próbálkozik.
Ha sikerül áttörnie a 13.300-at, akkor az első célja az ék teteje és egyben a nyitva hagyott rés betöltése 13.460-13.500-al.
Ha áttolnák a 13.460-13.500-on, akkor 13.560-13.610 lehetne. Az új ATH lehetőségét egyelőre hagyjuk.
13.100 alatt irány lenne lefelé az ék alsó szárához. Ha, azt letörnénk, akkor a medvék ünnepelnének!

Szia Lenthor, sziasztok!
Ezt megint az amcsik fogják eldönteni. Úgyhogy addig lecsorgást várok.
Sziasztok, jó reggelt!
Mintha "zászlóalakzat" akarna lenni!

Kérdés, hogy leengedik-e megint 13.000-13.050 környékére és csak utána fel az ék felső szárára, vagy elég volt a kis lefelé korrekció és mehetünk fel.

Aztán rossz szokásomhoz híven, valamivel feljebb nyitottam egy ellen longot és nem zártam időben egyiket sem.
Meguntam, hogy csak esik és esik és nem vagyok benne, és pont ott nyitottam egy DAX shortot.