Regisztráció Elfelejtett jelszó

Erdőbénye

Akkor ezt szépen megőriz…

#878598 Fornit

Akkor ezt szépen megőrizzük a jövő számára: :))))
http://www.kepfeltoltes.eu/images/2021/10/10/933rigo.jpg

bénye

#878595 KawaBazsy Előzmény: #878588

'15-ben JoePapa csak óvatosan ereszkedett be, viszont '13-ban LöBlöff milyen csukafejest ugrott másodikra.. Nu majd übereled! :-)

Jó is, hogy írod, rá is …

#878561 KawaBazsy Előzmény: #878558

Jó is, hogy írod, rá is nézek a csobbanós videókra. :-)

Szerk: De jót röhögtem! :-D Rohadjon meg, h amikor 4-en ugrotok 2012-ben, pont akkor merült le a fényképezőm. Azóta már sokkal jobb gépem van, úgyhogy ha Rigó ugrik, kitűnő minőségben örökítem meg. :-)

Tellik az a rohadt idő..…

#878558 Fornit

Tellik az a rohadt idő....

Ma 10 éve a slambucos írásvetítős fürdőzésnek :)

Van egy ismerős, aki nek…

#865523 KawaBazsy

Van egy ismerős, aki nekiállt kutatni a családfámat, s dédszülő vonalon és felette Háromhután, ill. Erdőhorvátiban talált ősöket, akik ott éltek, házasodtak. Ezek meg ugye Bénye mellett vannak.. Úgyhogy onnan is származom! :-)

Keri, milyen volt az ide…

#863806 KawaBazsy Előzmény: #862593

Keri, milyen volt az idei szőlő termés? Csak mert a piacon tök jó csemege szőlőket lehet kapni, s nem is drága, úgyhogy gondolom itt nem volt olyan pekk, mint a tavaszi fagyások.

Jajj

#863070 Fornit Előzmény: #863069

Te azokat a videókat hanggal együtt mutattad meg nekik?

Ha csak minden harmadik szót jegyzik meg és használják alkalomadtán, az is elég egy hét full sarokban álláshoz az oviban :))

Jajj

#863069 KawaBazsy Előzmény: #863004

Jön a lányom, h ő "segges" vízbeugrós videót akar nézni. Nem értettem, de rákerestem a youtube-on, mutattam neki a találatokat, de egyik se volt jó.. Aztán nagy nehezen kiderült, h az első (2011-es) tóba ugrós videóra gondolt, ahol az ugrás előtt én üvöltöm, h "SEGGEST!", amit persze Waszi hibátlanul performál. :-)

Közkívánatra a kölkök me…

#862932 KawaBazsy Előzmény: #862927

Közkívánatra a kölkök megnézték az első, 2011-es, bényei tóba ugrós videót. Kétszer.. s visítottak rajta (most is :-).

Izé.. a meglett emberekn…

#862927 KawaBazsy Előzmény: #862918

Izé.. a meglett embereknek gyerekei is vannak. Azokat is lehet vinni? :-) (Monnyuk Rigó vén gyík, neki lassan unokája van.. :-)