Regisztráció Elfelejtett jelszó

USA részvények

fb

#862560 Koffein
face 300 felett... eszméletlen...

vártam volna egy nagyobb beadást, a kurva bojkottra, erre meg 150 helyett 300... agyrém...

generációváltás

#862542 matgab Előzmény: #862531

Röhej manipuláció az egész... A Dow Jones industrial average-ból kiveszik az ipari cégeket és tech cégeket tesznek bele, csak azért, hogy az index értéke ami a gazdaság állapotát hivatott tükrözni, minél szebben mutasson. Miért nem nevezik át az indexet nasdaq 2-re?

tegnap is azért esett a DJ, mert ezek a kieső cégek lehúzták...

döbbenet

#862403 Koffein Előzmény: #862398

elég sokan vakarhatják a fejüket, hogy merre tovább:

"Tegnap az S&P500 is új csúcsra ment, igaz a záróérték már a korábbi csúcs alatt volt, s az új csúcs csak plusz 2 pontot adott hozzá a korábbi értékhez. Mindeközben a felmérések (BoFA) azt mutatják, hogy az alapkezelők az USA-ban kezdenek be-„bullish”-odni, azaz már egyre kevesebben tartják a jelenlegi emelkedést medvepiaci rally-nak. Mi meg fognánk a fejünket, de egyelőre még sok pénz hever a partvonalon, azaz az optimizmussal egyelőre még elköltendő tőke is párosul, úgyhogy még meghúzzuk magunkat és figyelünk. Nem úgy, mint Mark Hulbert publicista, aki szükségesnek látta most is felhívni a figyelmet arra, hogy hamarosan jön az összeomlás, ugyanis az indikátora 65,9 százalékon áll, ami az elmúlt két évben csak 5 százalékban fordult elő, és amikor ilyen magasan áll , akkor általában esés szokott jönni."


Ha meglesz a szilárd cel…

#862368 KawaBazsy Előzmény: #862367

Ha meglesz a szilárd cellás akku addig, akkor a hidrogén alkalmazása okafogyottá válik..

APPS

#862363 Koffein

úgy gondolom ebben a cégben az elkövetkező években óriási potenciál lehet... kivéve ha időközben fel nem vásárolják...

esztelen rohanás :)

#862316 Fornit Előzmény: #862300

Én még idő előbb szálltam ki belőle, 32-33$ között valahol. :))

Még néztem, hogy beesett 20 környékére utána, aztán nem is foglalkoztam többet vele, legközelebb akkor néztem rá, mikor Bendegúz is emlegette.

Épp tegnapelőtt vettem vissza, persze nem a darabszámot, csak kb azonos összegért. :)))

esztelen rohanás :)

#862293 Bendeguz Előzmény: #862285

köszi! intelt néztem, miért van így beadva? látom veeva rajta van, jó döntés :)

esztelen rohanás :)

#862274 Koffein Előzmény: #862267

UpWork, Fiverr, Fastly, Alteryx, Square, Cloudfalre, Crowdstrike, Chewy, Etsy...