Regisztráció Elfelejtett jelszó

Waberers

Nemsoká jön az átnevezés: Tiborcz's

#1497157 Koffein Előzmény: #1489231

Indotek kiszáll:

"Az Indotek eladja a Waberer’s-ben meglévő 28,9%-os tulajdonrészét. 15%-ot a MOL vásárol meg, a maradékot pedig befektetői szolgáltatón keresztül értékesítik."

Ha jól értem, a maradék 13,9% megy a piacra, ezzel növelve a közkézhányadot.

Vajon csinálnak egy kis volát, hogy rátudják szórni a spekikre, vagy lassacskán a jelenlegi szinteken kezdik el kiszórni?

A Waberer’s főrészvényese kiszállna

#863032 matgab Előzmény: #863025

Ezek kevésbé jelentkezőknek tűnnek nekem, hanem megkeresett a cég mindenki aki él és mozog a környéken, h vegyék már meg most azonnal- légyszi valaki!

A Waberer’s főrészvényese kiszállna

#863023 Hathor Előzmény: #862963

Azok ott allnak a marciusi covid ota! Azaz mar marcius ota ott parkolnak

A Waberer’s főrészvényese kiszállna

#862963 matgab Előzmény: #862134

Hát nem tudom hány bróker ajánlja vételre a Waberers-t, de Budaörsön jártam a hétvégén és a reptér területeén őrületes mennyiségű kamiont parkolt a füvön. Nem úgy néztek ki, mint amikkel arra számítanak, hogy holnap megindulnának...

De tényleg, keresztben állva a kamionok legalább 1 km-en keresztül és legalább 4-5 állt egymás mögött. Brutál pénz állhat benne, ha mindnek kell fizetnie a lízing díját, akkor az kb. néhány hónap lehet a csődig...

Persze ez csak egy pillanat felvétel volt, de nem hiszem, hogy 2 napig álltak csak ott.

arfolyam

#845024 prfecó Előzmény: #844727

eljátszotta a kékvirág szereti a Waberert az Erste + 5 milliót betett a cég is + persze a spekik is ráugrottak + Portfolió közzétett egy korrekt elemzést


fehuzták 1250 Ft - ra , innen majd megy vissza a megérdemelt helyére

arfolyam

#844727 prfecó Előzmény: #844013

1000 ft az árfolyam azt védeni kell , mert alatta azonnal benyujtják az igényeiket és mindent visznek.

W. managerei minden délután felrántják az árfolyamot 1070-1120 közé.

már figyelik a TA módszerét


arfolyam

#844013 prfecó

A béka segge alatt az árfolyam , előbb - utóbb a hitelezőbank visszafogja a hitelezést és követelést nyujt be az összes értékre ( ami k@rva kevés ) hiszen lizingelet kamionok , bérelt ingatlanok , isztonyatos bankhitelek , LINK lengyel adóhivatali gondok.

árfolyam

#843227 prfecó Előzmény: #843223

MID - Partners "okos " amarikai befektető , ami 2 év után el akarta adni az aranyattojó befektetését. Az eredetileg kommunikált befektetés minimum 5 éves lett volna , de megváltozott a véleményük és magyar IPO- n keresztül akartak kiszállni és ráadásul felvásároltak egy nagy vetélytársat komoly pénzért.