Regisztráció Elfelejtett jelszó

NŐK & FÉRFIAK

Nincs történetem = unalm…

#862291 TrendMan Előzmény: #862288

Nincs történetem = unalmas az életem

Ilyen helyzetekbe egyébként annak az ukrán csoportnak a tagjai szoktak kerülni, akikről sajnos régen hallottam utoljára.

Érdekes, nekem erről az …

#861820 TrendMan Előzmény: #861801

Érdekes, nekem erről az jutott eszembe, hogy az időzítés minden.

Meseszerű történet, 5 fívér pont akkor alapít válllalkozást együtt, amikor ez az iparág szárnyalni kezd.

És inkább a saját fejét verje, mint egy másik ember fejét.

Vajon miért mindíg férfiak lesznek kreatív igazgatók?

És miért jelent az ilyen cégeknél a kreatív csaknem örültet?

termékenységi ráta

#861688 Koffein

előző posztból ugrott be, hogy nemrég jött szembe velem a köv diagram...

1950ben átlag 4,7 gyerek született a világba, ami mára 2,3 környéke... ugrunk 30 évet és 1,7 környékét simán belehet lőni...

Graph of number of children women havehttps://www.bbc.com/news/health-53409521

Fejlődő világ átka, hogy egyre kevésbe akarunk gyereket... önmegvalósítás, karrier... :)

A jó, a gonosz és a ...

#861626 TrendMan

Reggel néha futni járok.

Mivel a táv egy kicsit odébb kezdődik, 10-15 perc gyaloglással jutok el odáig.

Ez már önmagában kikapcsol, már rákondicionáltam magamat, hogy az odajutás során érzem, ahogy ellazulok, lemegy a vérnyomásom, csupa-csupa jó dolog.

Amikor legutóbb oda igyekeztem, két kutyasétáltató felnőtt nő mellett vezetett el az utam.

Fülemet a következő beszélgetés foszlányai ütötték meg:

1. A világ egy egész jó hely lenne, mert az emberek többsége jó.

2. Azonban van néhány gonosz és azok mindent tönkre tesznek.

3. A gonoszoknak bűnhődniük kellene, legalább életük végén, de nem ez történik.

Ekkor már elhaladtam mellettük, nem ismerem a további fordulatokat.

Azonban ezen a reggel a szokásosnál hamarabb fogtam kocogóra a dolgot.


Elfogadom, hogy vannak i…

#861533 TrendMan Előzmény: #861532

Elfogadom, hogy vannak izlésbeli döntések, melyek nem feltétlenül helyesek vagy helytelenek.

Csak, ha markáns véleményem van, akkor emelkedem szólásra:-)

Miért nem? A te vélemény…

#861532 Tapasz Előzmény: #861528

Miért nem? A te véleményed ugyanannyit ér, mint az enyém. Vitatkozni meg lehet, sőt kell is. :-)

:-)Nem foglalok állást.E…

#861528 TrendMan Előzmény: #861527

:-)

Nem foglalok állást.

Egyébként az eredeti cikk kapcsán van egy olyan érzésem, hogy lehet csupán kattintás vadászat.

Sőt talán a hasonló jellegű hírek többséges is!

Hát ez már megint mekkor…

#861526 Tapasz

Hát ez már megint mekkora fas.zság:

"Ellie-t az olasz Vogue és a Gucci Beauty tavalyi instagramos fotókampánya során fedezték fel, aminek az volt a célja, hogy megkeressék a “nem szokványos szépségeket” (akit érdekel, ide kattintva nézheti meg a képeket, tényleg nem mindennapiak). A két együttműködő cég nyíltan vállalta azt, hogy meg akarja változtatni a társadalmi konvenciókat, és legfőképp a szépségipar által kreált elérhetetlen ideálképet.

Azt az üzenetet szerették volna eljuttatni az emberekhez, hogy a szépség nem azt jelenti, hogy megfelelünk az elvárásoknak, hanem azt, hogy bátran és hitelesen ki merjük fejezni a saját egyéniségünket, és ezt hangsúlyozzuk a sminktermékekkel is, nem pedig elfedjük magunkat velük.

A sokféleségre, a tökéletlenségben rejlő varázsra helyezték a hangsúlyt. Ez számomra elmondhatatlanul szimpatikus. "

https://alkotoivalsag.blog.hu/2020/07/11/down-szindromas_lany_lett_a_gucci_beauty_uj_arca


gondolatolvasás lemaradt…

#861522 Koffein Előzmény: #861509

gondolatolvasás lemaradt... ismerős a köv szitu? :)

- kicsim, mi a probléma?

- semmi

- naaa látom, hogy van valami

- tudod te azt nagyon jól

áááá ilyenkor van végem :D

Amúgy az általam ismert …

#861509 matgab Előzmény: #861507

Amúgy az általam ismert párkapcsolatokban tízből legalább nyolc kapcsolat esetében a pasik akik biztosítják a lakást, ahol a pár lakik, az autót, amivel furikáznak, segítenek bevásárolni, robotolnak a vállalkozásban, vagy alkalmazottként és utána - ha van gyerek még annak a nevelésébe is beszállnak vagy a háztartásba. Sok helyen még a rezsit is a pasik fizetik teljes egészében.

Ezek olyan nagyságrendű tételek, amiket a nők általában képtelenek megugrani. Vagy ha megugorják (mert kapnak egy lakást a szülőktől) vagy összekuporgatnak egy kis lakást, akkor egy olyan pasival jönnek össze, akinek nagyobb lakása van. Odaköltöznek és a saját lakását kiadja- az az ő pénze.

Tehát az alap egy pasinál, hogy legyen kecója (vagy legalább béreljen- oda szintén hajlandóak beköltözni a csajok) azon kívül öltözzön fel trendi -vagy legalábbis igényes módon, legyen viszonylag magas -de ne túlzottan, legyen sportos, lehetőleg legyen intelligens (vagy legalábbis a nő egy magánál intelligensebbet keres). Ja legyen kedves, megértő érzelemdús, segítőkész. Nem árt, ha ért a házimunkához is. Foglalkozzon a gyerek(ek)kel. Legyen szórakoztató, vicces is, szervezzen programokat, mert ne unatkozzon mellette élete párja.

Legyen hűséges is persze. Örökké.

Ezek a könnyű férfi feladatok...

Azt írta: nagyon NEM ért…

#861507 matgab Előzmény: #861504

Azt írta: nagyon NEM ért egyet a cikkel, te meg rákérdeztél, hogy miért?

Aztán kiderül , hogy mindketten azt gondoljátok helyesen, hogy a cikk írója egy idióta (én is ezt gondolom).

Szerintem már túl is beszéltük, bár jobb, mintha anyáznánk egymást.

Szögezzük le : a cikk szar, hamis, hazug , elfogult és bugyuta.