Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

De30 (GDAXI)

S&P500

#861472 Lenthor Előzmény: #861471

1.) nyitottam ellen longokat, de most, amikor lefordulni látszott, lezártam őket.

2.) Kezdek shortos szívatást érezni.

Nem értem?

Kezdesz short szívatást érezni és lezárod a longokat?

Nincs egyáltalán elképzelésed, amikor nyitsz, és arra sem, hogy hová szeretnéd, ha eljutna és miért.

Pillanatnyi megérzések mozgatnak és ha pár ponttal nem a Te általad várt irányba megy, akkor már pánikba esel és zárod a pozíciót.

S&P500

#861471 KB58 Előzmény: #861470

Már nem tudom, hogy érdemes lenne-e tartani a shortokat tovább is, akár stop nélkül.

Kezdek shortos szívatást érezni.

S&P500

#861470 KB58 Előzmény: #861469

Amikor átlépte a 3158-at, akkor nyitottam ellen longokat, de most, amikor lefordulni látszott, lezártam őket.

Szép lassan növelem a mínuszom. Megint mindent elszúrok a hezitálással és a kapkodással.

dax

#861457 Lenthor Előzmény: #861456

12.606-nál zártam, ezért is tettem be. Ilyen rövid távokat szoktam a legtöbbet kereskedni.

De, lehet, hogy hamarosan visszanyitom.

dax

#861450 Lenthor Előzmény: #861449

Hagytam egy kevés longot jó kis nyerővel.

Most 12.650-nél nyitottam shortot.

Ha elkezd emelkedni, akkor a shortot zárom és vele együtt zárom a fedező longot is.

Esésnél csak a longot zárom.